Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tehetek a nagyon erős...

Mit tehetek a nagyon erős görcsök ellen?

Figyelt kérdés

Ha épp megvan,akkor az kibírhatatlan,főleg tesi órán. Futok kb. 100 m-t és egyből rosszul vagyok,gyakran szédülök is hozzá. Múltkor is 2 km-t futottunk,azután 2 órán keresztül csak szenvedtem. De ha nem menstruálok,akkor is mindig rosszul vagyok. Nagyon rossz.

Próbáltam már a NOSPAT-t,de nem igazán jött be,amúgy sem szeretem a gyógyszereket.

Van valakinek valami jól bevált szokása? Néha már tényleg szörnyű

14/l



2014. ápr. 14. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Teljesen együttérzek veled, mert nálam is mindig ugyanez a helyzet. Tesiórákra, ha épp az első 2 napban van kérek mindig egy szülöi igazolást...Ilyenkor amúgy a legjobb, ha lefekszel, jó melegben, melegítőtakaróval, vagy melegvizes palackkal +( 1nagy tábla csoki :D ) pihensz. Én sem szerettem a gyógyszereket, de mivel mostmár találok olyat ami segít, ezért jó, pl. Algoflex,Panadol...Sok sikert, nem egyszerű tudom, amúgy a neten nagyon sok házipraktikát találhatsz, érdemes utánanézni :)
2014. ápr. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pedig a gyógyszer a megoldás, beveszed, hat és nem kell szenvedned.
2014. ápr. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A NoSpa-val vigyázz, mert erős vérnyomáscsökkentő hatása van. A vérveszteségen kívül ez is oka lehet a szédülésednek. (Főleg ha alapból is alacsony a vérnyomásod).


Ami még jó tud lenni, biciklizz. Az nagyon jót tesz. Én a legerősebb napon mindig bicajozok, a görcsök pedig elmúlnak. Az intimtölcsér pedig észrevétlenül megvéd az átázástól.


Nekem görcsökre régen a platinum homeos szer vált be.

NoSpát csak akkor vettem be, ha le tudtam feküdni is, mert menten elszédültem. (90/70-nel élek).


Üdv és jobbulást!

2014. ápr. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Neuro West válasza:
Szia!Egy cipőben járunk..elviselhetetlen,nekem semmi féle gyógyszer nem haf.Nos-Pa-t kihányom(mondjuk anélkül is)de nekem egyedül csak az segít ha kispárnát oda teszek és ráfekszem aztan amilyen erősen csak tudom odaszorítom..mondjuk azt is ugy kell eltalálni hohy használjon:/ azt hiszem egyszer segített a melegvíz is de az 1:100000 :( :D
2014. máj. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Algoflex M :)
2014. aug. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha nekem fáj sétálgatok.Ha fekszel ne húzodj össze.Nyújtozz ki.Igyál citromfű teát.Elálmosodsz tőle.Meg jó a görcsökre.Nekem ezek válnak be mindig.Meg vannak ilyen "gyógy" tornák.Ezeket próbáld ki. :) 11/L
2016. dec. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!