Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A barátommal kipróbáltuk gumi...

A barátommal kipróbáltuk gumi nélkül, de csak 4-5 másodpercig utána egyből kivette! Nem ment el bennem, csak kipróbáltuk, hogy gumi nélkül milyen ebből nem lehet baj ugye?

Figyelt kérdés
hát barátommal kiprobáltuk hogy milyen érzés gumi nélkül, de csak betette és 4-5 másodperc után ki is vette egyből!! ebből nem lehet baj remélem.. tegnap kellett volna megjönnie de minden hónapban késik múlt hónapban 1 hetet késett.. ugye nem lehet semmi baj?:/

2014. ápr. 14. 22:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
81%

De, lehet baj, mert előváladék került beléd, és attól is teherbe lehet esni.

Bár szerintem a te helyzetedben kicsi az esélye, de nem kizárható.

2014. ápr. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

baj is (fertőzés) meg gyerek is...


ha meg minden hónapban késik, akkor rosszul számolod a ciklusaidat - előző 5 menzeszed kezdőnapja mikor volt?

2014. ápr. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
hát általában 8.án szokott megjönni februárban 8.án jött meg pontba aztán márciusba késett 1 hetet így 15.én jött meg és most még semmi :S
2014. ápr. 14. 22:43
 4/24 anonim ***** válasza:

Igen baj, fertőzést is kaphattál meg terhes is lehetsz...

Akkor már miért nem szexeltetek normálisan gumi nélkül ugyanúgy járnál, már ha nem élvez beléd...

2014. ápr. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
már 1 éve vele vagyok együtt és most próbáltuk ki ezt először. és semmi baja. megfog jönni ugye? görcsöl a hasam :SS de még nemakar megjönni :SSS
2014. ápr. 14. 22:49
 6/24 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy semmi baja? Bárkibe bújkálhat nemi betegség, vagy lehet szimplán csak hordozó.

Ha terhes vagy, nem fog megjönni.

2014. ápr. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
csakmegjön.. nemsok az eselye igy ennek.. 4-5 mpneek valaki gumi nelkul csinalja tobbszor es mi meg 4-5mpig csak! :/
2014. ápr. 14. 23:16
 8/24 anonim ***** válasza:
De nem érted, lehet 4-5 mp, vagy 10-15 perc, ha nem megy be, de berakta, ugyanannyi az esély, előváladék van!!!
2014. ápr. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Van esély.

Terhességre, meg betegségre is.

Vegyél tesztet, jobb, mint azon görcsölni mikor jön meg.

Legközelebb meg ne legyetek ilyen felelőtlenek.

2014. ápr. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
53%
Mennyi nőgyógyász kommentel itt nem semmi....Miért kell szegényre ráijeszteni?Persze jobb félni mint megijedni,de előbb lesz ötösöd a lottón mint babád az előváladék miatt!!Mi a feleségemmel 5 éve úgy szexelünk úgy hogy csak akkor húzunk gumit mielőtt befejeznénk a dolgot....Fiatalok vagyunk és egészségesek mielőtt valaki kötekedne,hogy lehet hogy nem is lehet gyereketek.Én 26 vagyok ő 28.Egyébként a jövő hónapban,Valentin napon teszünk először próbát a babára!...
2014. ápr. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!