Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális, ha a hüvelyből...

Az normális, ha a hüvelyből szagos váladék folyik ki? Valaki járt már így? Mit tehetnél ellene?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 29. 18:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ha szagos, akkor nem normális

menj orvoshoz

2014. ápr. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem normális, nőgyógyászhoz kell menni, mert fertőzésed lehet.
2014. ápr. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem normális. Az irányelv a következő: ha a következők közül egy is teljesül: szagos, színes, állaga, mennyisége jelentősen megváltozott, viszket, fáj, duzzadt, akkor orvoshoz kell menni. Valószínűleg valamilyen hüvelyi fertőzést kaptál. Doki kigyógyít belőle egy hét alatt :), viszont nem szabad elhanyagolni, mert annak lehetnek súlyos következményei.
2014. ápr. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy?

Mindig ilyen volt, vagy mostanában változott meg?

2014. ápr. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Milyen színű és az állaga normál, vagy "túrós"?
2014. ápr. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Most lett ilyen szagos. 20 éves vagyok. :/
2014. ápr. 30. 17:23
 7/11 A kérdező kommentje:
Normál állagú, fehéres színű
2014. ápr. 30. 17:24
 8/11 anonim ***** válasza:

Valószínáleg enyhe gombás fertőzás lehet. Nem szedtél antibiotikumot mostanában?


Esetleg vegyél Canestent a gyógyszertárban és prübáld ki.

3-4 nap alatt el kellene múlnia tőle. Kárt biztos hogy nem teszsel vele!

2014. máj. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csak tájékoztatásképpen, a hüvelyi fertőzés baktériumos, gombás és élősködős is lehet, és ezek közül mindegyiknek lehet tünete a szagos folyás. És a leggyakoribb a baktériumos, annak ellenére, hogy itt a gyakorin bizony előfordul 3-4 két lábon járó Canesten-reklám, akiket szerintem fizetnek azért, hogy folyamatosan a Canestent nyomják mindenkinek a fejébe. ORVOSHOZ kell ilyenkor fordulni.
2014. máj. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hasonló volt nekem is és a Canesten combit használtam, amitől el is múlt 2 nap után.

Nekem az orvosom ajánlotta telefonon keresztül.

Ő is azt mondta hogy nem árt a Canesten, gondoljak bele, hogy akkor biztosan nem lenne kapható vény nélkül.

Igaza volt.

2014. máj. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!