Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pecsételés a kilencedik...

Fanatizmus0930 kérdése:

Pecsételés a kilencedik napon, korai aggódni?

Figyelt kérdés
Ez az első alkalom, hogy fogamzásgátló tablettát szedek, az első levelemet kezdtem meg (gestomix 20). A mesi lefolyt, ma van a 9. nap. De sajnos még mindig van egy kis barna foltocskázás. Olvastam, hogy ez igen sok nőnél előfordul. Érdemes emiatt felkeresni az orvost, vagy túl korai még, mivel sejtem, hogy elég nagy "sokk" a szervezetemnek a hormon, amit eddig sosem kapott.

2014. máj. 9. 18:15
 1/1 anonim válasza:
én is gestomix-t szedtem elsőként. nekem is jelentkeztek ilyen panaszok, de a doki azt mondta, hogy még korai aggódni, és ez még belefér, mikor már fél éve szedtem ritkán, de előfordult, hogy gyógyszer szedése közben barnáztam, úgyhogy úgy döntöttünk váltok
2014. máj. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!