Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tényleg paraszt voltam mert...

Tényleg paraszt voltam mert elmondtam neki, hogy büdös a vaginája?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel nemrèg együtt voltam. Orálra került a sor de èn sok mindent èreztem de mèg a 3 hete foszlò kecske tetem is frisebb volt mint az ő vaginájának a szaga. Ma megkèrdezte,hogy milyen volt. Mondtam neki,hogy az orált kerüljük. Pròbáltam terelni a tèmát, de addig erősködött (hihetetlen hirtelen haragú vagyok,sajnálom)amìg jòl felidegesìtett ès a fejèhez vágtam,hogy majdnem elhánytam magam(3szor öklendeztem +az aktus közben azt hittem inkább meleg leszek).szòval a fejèhez vágtam ,hogy rettenetesen gusztustalan büdös a nemiszerve ès szègyelje magát! Azòta nem beszèl velem. Illetve mèg smsben átküldtem neki egy intim sprayt,hogy vegye meg,de attòl csak rosszabb lett , mert letiltott mindenhonnan.:/

2014. máj. 11. 21:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%
Tényleg nem a legjobb módon kezelted a dolgot, de hát ha ilyen igénytelen, akkor vessen magára.
2014. máj. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
ennek a kapcsolatnak vége szerintem
2014. máj. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
74%
Igen az voltál. Én se beszélnék a barátommal egy jó ideig, ha ilyet mondana.
2014. máj. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
72%
Igénytelen, ha tényleg büdös, te viszont egy bunkó paraszt voltál. Nem hiszem, hogy nem lehetett volna másképp megmondani neki, és az sms után nem tudom, hogy mégis mit vártál.
2014. máj. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
81%

Hát elég nagy paraszt vagy, ha a véleményemre vagy kíváncsi. Természetesen előfordulhat, hogy nem jó a szaga, de azt nem így mondjuk meg, másrészt nem valószínű, hogy tehet róla (általában fertőzés okoz ilyet). Lehet, hogy a te péniszed se volt mindig rózsaillatú, amit valószínűleg csendben tűrt.

Nem mondom, hogy nem kellett volna szólnod a problémáról, természetesen kell szólni a problémákról, de nem ÍGY.

2014. máj. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Erre a szituációra nehéz úgy válaszolni hogy a másik meg ne sértődjön,de lehetett volna finomabban is közölni vele,hogy " ne haragudj de szeretném ha az együttlét előtt megmosakodnál alaposan."
2014. máj. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Hát tudom, de pròbáltam befejezni a "dolgot" de mondta,hogy folytassam. Jobban örültem volna,ha egy máglyarakásban kène parazsat nyalogatnom. Tènyleg leìrhatatlanúl rossz volt nekem. Ès ezt tènyleg nem tudom elmondani,beleègett a tudatomba a szag. Mellè mèg dohányos is vagyok ès kevèsbè èrzem. Annyira rossz volt,mintha előjött volna belőlem a 10 èves ènem aki nem tud fèrfias lenni. Dehát brrrh:S
2014. máj. 11. 21:50
 8/18 anonim válasza:
Azért büdös mert nem tisztálkodik vagy ilyen a természetes "illata"?
2014. máj. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Foszló kecske tetem" "Jobban örültem volna,ha egy máglyarakásban kène parazsat nyalogatnom."

Beszäärok Ha-ha-ha

2014. máj. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom.termèszetes nem hiszem. Ez termèszet ellenesen ragadt,meg gyomorforgatòan büdös volt. Szerintem ìgy születnek a buherek.blá
2014. máj. 11. 21:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!