Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy hónap hijján 14 voltam...

Egy hónap hijján 14 voltam amikor megjött most 15 és él éves vagyok. A menszeszem eleinte normális volt. Utána zavaros. Most utolsó két Hónapba megint jó volt, de most megint zavaros. Miért zavaros még mindig?

Figyelt kérdés
Már elegem van. Sexuális életet nem élek de lassan szeretnék, és igy elég parás.(azt se tom mikor lehetek terhes vagy mikor késik!) oké a védekezés de engem nem nyugtat meg.! Tabira gondoltam ami beállithatná de anyám nem engedi:S Hogy tudnám meggyözni rola? vagy tehetek ellene vmit hogy beálljon végre?:S elöre is köszi
2008. júl. 28. 19:53
 1/6 anonim válasza:
100%
Ne aggódj majd beáll.Tabit meg én se adnák a lányomnak 15 és fél évesen ( ez nem sértés csak hozzászólás). Ha túl hamar kezded a tabi szedés akkor meg felnőtt korodban lesz - a te szavaiddal élve - zavaros a menzeszed.Szóval most várj csak.
2008. júl. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de lehet, hogy mindig is össze-vissza fog megjönni a mensid. Várnod kell, mást nem tehetsz. Tabit én sem engedném a lányomnak ennyi idősen, de ha jól érvelsz, hogy ilyen össze-vissza ciklusaid vannak, és azt is elmondod, hogy majd nem akarsz terhes lenni. Sokszor kell hangoztatni, minden hónapban, amikor megjön vagy épp nem. Addig pedig, ha szexuális életet élsz, fiyelj a védekezésre és nem lesz baj.
2008. júl. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Szia, én is 15,5 éves vagyok, és nekem 13,5 évesen jött meg.De még mindig nem állt be, csak egy kis ideig kiszámítható utána felborul.Nem tudom ismered-e a ciklus.hu-t. Nekem elég jól eltalálja hogy mikor fog megjönni.Ez egy netes naptárrendszer. De szentem be fog állni előbb vagy utóbb.
2008. júl. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Zavaros=rendszertelen???

Ha még csak másfél éve volt az első, akkor várj, hogy rendeződjön. Ha egyéb problémád is van, akkor menj el egy nőgyógyászati vizsgálatra, lehet, hogy az orvos fog akár tablettás kezelést javasolni.

2008. júl. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
18 vagyok, 5éve menstruálok, és még nekem sem állt be a menzeszem (nem szedek fogamzásgátlót) van úgy hogy 2-3 napot késik, van úgy hogy 2-3 nappal hamarabb jön meg. Szóval nyugi!:)
2008. júl. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kösszi mindenkinek:) ismerem a ciklus pont.hut de csak az utobbi idöben reggeltem és most elég normális volt csak most rossz megint:S am igen rendszertelen de nekem nem 2-3napokat késik hnem van h 28ra jön meg van h 45.re van h 35re..:S
2008. júl. 28. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!