Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A méhszájat lehet érezni...

A méhszájat lehet érezni ujjal? Mi lehetett az a gumó amit találtam?

Figyelt kérdés
Eddig még sosem vettem észre, de ma tövig felnyomtam az ujjam magamnak, és találtam egy kis (vagyis elég nagy) csomó szerűséget... És a lényeg, hogy kicsit megijedtem. Szerintetek mi lehet ez? Ha a méhszájat lehet érezni, akkor az milyen? Bocsánat a tájékozatlanságomért, és köszönöm, ha valaki tud valamit mondani.

2014. máj. 21. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha túl mélyre felnyúlsz, akkor érzed a méhszájat, olyan gömbszerű valamit érzel.
2014. máj. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen olyasmi lehetett, csak nem tudom elképzelni, hogy az hogy lehetne a méhszáj... vagy méhnyak, vagy nem tudom mik vannak még ott.
2014. máj. 21. 16:42
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
igen, az a méhszájad :D olyan amilyennek érezted :D semmi bajod, én fiú vagyok, de a barátnőmben összeakadtam már párszor vele :D sőt egyszer ez volt a téma, és mondta, hogy nem tudja mi az, na mondom, kapd le a bugyid, felnyúltam neki, és szóltam, hogy na aranyom, ez itt az :D
2014. máj. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az a méhszájad. :) Teljesen normális a 'csomó' :)
2014. máj. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hú, köszi, most megnyugtattatok. :) Nem szoktam ráparázni az ilyenekre, csak nem tudtam, hogy ezt így lehet érezni, vagy egyáltalán elérni. Mert nekem sem sikerült még eddig soha...
2014. máj. 21. 17:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Az bizony a méhszáj!
2014. máj. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen érezheted!
2014. máj. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!