Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma voltam dokinál, aki megálla...

Ma voltam dokinál, aki megállapította hogy 5hetes terhes vagyok. Este 8óra körül elkezdett a hasam és a derekam erősen fájni majd észrevettem hogy vérzek de nem erősen. A fájdalom viszont nem múlik. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2014. máj. 21. 22:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha vérzel, akkor mi a fenének nem rohansz az ügyeletre???
2014. máj. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyen vizsgálatokat csinált? Ilyenkor már nem szabad bizonyos dolgokat csinálni, mert vetélést okoz.
2014. máj. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hogy vagy?
2014. máj. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Most kb olyan mintha menzeszem lenne de jobban fáj..

mivel arra jutottunk hogy nem akarom megtartani várok

2014. máj. 22. 11:03
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Ez a baba akkor valószínűleg elmegy. Igen, mensid van.

Ő viszont már valaki, adj neki nevet, és gyászold el, ha tényleg elmegy, hogy jól legyen a lelked....

2014. máj. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor szerencséd van...éppen most vetélsz el! Én elkezdtem vérezni ,azonnal mentem dokihoz de már nem tehetett semmit, második napon már dőlt belőlem a vér! Mi szerettük volna a babát, tervezett terhesség volt!
2014. máj. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy vagy? vérzésed milyen?
2014. máj. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!