Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pár hete voltam rákszűresen....

Pár hete voltam rákszűresen. érdekelne hogy ha nem tudok bemenni az eredményekér, és mondjuk tegyük fel rossz lesz az eredmény akkor értesítsenek engem rola? Vagy mindenképp be kell menjek hogy megtudjam?

Figyelt kérdés
Megmondom őszintén ki is ment a fejemből... Csak gondolom hogy ha baj lenne szólnának...
2014. máj. 22. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem fognak utánad szaladgálni, ha nem olyan helyről van szó, ahol amúgy is kiküldik a leletet (magán). Menj be az eredményért.
2014. máj. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából azóta már voltam a dokinál és kérdezte mikor volt cyt.aztán mondta hogy ja igen látom múlt hónapban.de aztán csak bologattam el is felejtettem rakerdezni (hajlamos vagyok ilyenre:() ő azt ott látja hogy milyen lett? V csak azt hogy volt?
2014. máj. 22. 20:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, ha rossz az eredmény értesítenek. De amúgy van telefon is, érdeklődj azon. Talán 4 hét, mire meg van az eredmény.
2014. máj. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!