Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Utolsó mensim időpontja...

Utolsó mensim időpontja április 14. együtt voltunk utána a párommal 28-án és máj 5-én aztán május 9. -én elkezdtem barnázni 5 napig és a 6. napon rózsaszín lett. Most 22-én újra barnázok, látványosan kerekedik a hasam de 2 teszt is negatív mi lehet?

Figyelt kérdés
Augusztusban lesz az esküvőnk örülnénk a babának, de dokihoz csak jövő hónapban tudok menni sajnos. Valaki volt már hasonló helyzetben?

2014. máj. 22. 21:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha negatív, akkor nem vagy terhes. Nem lehet, hogy beképzeled?
2014. máj. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem hiszem. Nem vagyunk minden áron rajta a baba programon, de már a barátnőm is észrevette a testi változást.
2014. máj. 23. 22:06
 3/13 anonim ***** válasza:
szia :) 1 tapasztalat : pontosan igy voltam mint te testi változás volt rajtam es utánna folyamatosan aludtam, 2 honapig se menszi semmi, teszt végig negativ.... orvosnál csak késobb re kaptam idopontott, de már abban a hitben voltam gogy tuti beteg vagyok . de nem :) 12 hetes voltam amikor pozitivat teszteltem !!!! ugy hogy gratulálok, szerintem biztos terhes vagy, ha... valoban nem vagy annyira rajta hogy jajjj gyerekem legyen, mert akkor lelki dolog van a hátérben !! ezt elmondtam az orvosnak es azt mondta, hogy létezik ilyen eset, mivel babátol fugg, es nekem nem termelt a babo, annyi hgc hogy ki tudta volna mutatni hamarabb !! szerintem te is igy vagy !! ha nincs menstruáciod, akkor testelj még 1x, es ha negtaiv akkor szerintem várjj nyugodtan 1 honapot mig orvoshoz kerulsz, mert nem tudni milyen eros a baba,, es gondolom hallodtad már hogy nem szabad gyorsan dokihoz szaladni...de ajánlom neked hirtelen nem tudom mi a neve:) de digitális tesztet használj... kb 3 ezer korul lehet az ki mutatja hogy mennyi hetes vagy....jahhh es türelem !!!
2014. máj. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Jó lenne ha tényleg baba lenne mert örülnénk neki nagyon. Nemrég váltottam munkahelyet így az leköt eléggé és nem nagyon voltunk rajta a babán, de mivel nem védekezünk így úgy gondoltuk had jöjjön ha jönni akar :)
2014. máj. 26. 20:03
 5/13 A kérdező kommentje:
Ma reggel már erősen öklendeztem is szóval lehet :)
2014. máj. 26. 20:04
 6/13 anonim ***** válasza:
én mondtam :) hogy baba van ott :))) teszteljj egyet!!!
2014. máj. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
úgy néz ki megjött, szóval valószínű csak a hormonok szórakoztak velem :(
2014. máj. 27. 20:19
 8/13 anonim ***** válasza:
óóóó nagyon sajnálom :(
2014. máj. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
egy kicsit mi is... de nem tudom... furcsa nem görcsölök egyáltalán.
2014. máj. 28. 22:08
 10/13 anonim ***** válasza:
megértem hogy kicsit elszomorodtál, de ne csüggedj, inkább probálkozatok!!!! sok sikert kivánok!!
2014. máj. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!