Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Teljesen kétségbe vagyok...

Teljesen kétségbe vagyok esve. Pénteken 2 napos kirándulás, és az egészségem még mindig rossz, semmilyen gyógyszer sem hat, sőt, még rosszabb lesz. Többi lent, mit tegyek? :' ( 13/L

Figyelt kérdés

Van egy betegségem: hormonzavar.


Már 1 hónapja megvan a menstruációm, ezért felírt a gyermeknőgyógyász 2 gyógyszert: az egyiket már péntek óta szedem, ez segít abban, hogy rendszerezze a havimat, de mondta, hogy majd talán úgy kezdődik az egész kúra, hogy nagyon meglesz. Igaza is van, mivel már egyszer teljesen átáztam éjszaka, valamint a közepes betétet 2 óránként cserélnem kell.


A második gyógyszert is kiváltottam, mert az meg arra való, ha nagyon erősen megvan. Azt is szedegetem, de semmi jó sem sül ki belőle.


2 napja pedig azt vettem észre, hogy van, mikor elmegyek wc-re, azt hiszem, hogy pisilek, belenézek a wc-be és pisi helyett vér van. Erős, piros vér. Ma reggel óta meg valami fekete izé is van ott.


Mégis mi tévő legyek? Pénteken ottalvós osztálykirándulás lesz, de így nem merek menni sehova, ma iskolában se voltam.


Azt mondta a gyereknőgyógyász 1 hete, (mikor voltunk) hogy 3 hónap múlva menjek vissza hozzá.


Kérlek segítsetek, már teljesen magamba fordultam emiatt.



2014. máj. 26. 14:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
37%
Ha fekete, akkor menj vissza rögtön!
2014. máj. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

És,ha nem mennél kirándulásra?Mehetsz kirándulni még máskor is az életben,később is lesznek biztos többnaposak.

Még egy dolog:használhatnál rendes éjszakai betétet is,az nem olyan mint a közepes,hanem nagyobb.De azt is megpróbálhatod,hogy-akármilyen furcsán is hangzik- 2 betétet teszel be,vagyis egyet,és rá a másikat.Így értelemszerűen vastagabb lesz.

2014. máj. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

A fekete pedig nem lehet hogy alvadt vér?

2014. máj. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

hát szerintem ha nem enyhül, nem megyek kirándulásra, csak tudjátok ezzel az osztállyal ez lenne az első ottalvós, meg lenne egy csomó program, de mindegy, a pénzt meg majd visszaadják.


a több betéteset tuti kipróbálom, bármilyen furcsán is hangzott elsőre.


lehet valamilyen különbséget tenni a feketénél az alvadt vér meg a nem normális vér között?


többi válaszra is kíváncsi vagyok

2014. máj. 26. 14:22
 5/16 anonim ***** válasza:
Sztem az a fekete talán alvadt vér lehet. Én visszamennék ennyire erős vérzéssel, főleg ha már egy hónapja tart, ebből simán vérszegény is lehetsz. És szerintem se menj kirándulni, ha nem normalizálódik, így nyilvánvalóan nem lehet.
2014. máj. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Azt írtad pisi helyett vér jött. Ezek szerint az a húgycsövedből jön?
2014. máj. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%

Hát a feket vér egyáltalán nem probléma, sőt!!

Ez már azt jelenti, hogy gyengül a vérzésed és az már alvadt vér.

2014. máj. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
55%
Az alvadt vér sötétpiros, NEM fekete.
2014. máj. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
2014. máj. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
55%

9-es: ez aztán a hiteles forrás...

A fekete vérzés NEM normális.

2014. máj. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!