Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek, hogy a menstruáció...

Michyo kérdése:

Mit tegyek, hogy a menstruáció alatt az éjszaka folyamánne ázzak át? Vagy milyen pózba aludjak?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek,mert már szörnyen kellemetlen, hogy 2 napja átázok. Éjszakai betétet is használok 2 darabot is, de így is átáztam. Válaszaitokat előre is köszönöm!

2014. máj. 30. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyszerű: állíts órát mondjuk félidőben. Felkelsz, kicseréled a betétet és kész.


Amúgy én már aludni is tamponban - tudom, nem a legegészségesebb -, mert különben fél óra alatt szétázok; pedig éjszakára szoros, nagy bugyikat használtam, hiába. A tamponnal nincs ilyen gond, ráadásul, ha a barátom reggel "úgy" ébred, simán nekem eshet, nincs az, hogy "jaj, bocsi, de előbb kimegyek, pisi, mosakodás (feneket is, mindent), tampon fel, addig várj már". Neeem, mehet a petting. ;)

2014. máj. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ha a jobb oldalamon alszom, akkor nem ázok át! Nem tudom miért, ne kérdezd! :D Próbáld ki, hátha!:)
2014. máj. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat :)
2014. máj. 31. 08:21
 4/5 anonim ***** válasza:

szia szerintem hason aludj, vagy tampon..én is azzal alszom, tudom nem a legjobb, de így legalább nem ázom àt :)

ja és ha a barátommal alszom akkor neki se kell tocsognia a véremben ;)

2014. jún. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tudom régi kérdés . De ..


NE aludjatok tamponnal!


Sajnos kevesen tudják még mindig hogy veszélyes lehet.

Lásd : egy sportolónő halálát okozta . Persze kevés rá az esély de inkább ne kockaztass !


Ha nem akarsz sűrűn felkelni betétet cserélni , ma már vannak vízálló lepedő , vagy akár egy egyszerű "seni soft" ágyalátét (80ft/db kb) illetve a gyerekeknek eldobható pelenkazas alátét is ugyanez (csak drágább :D ).


Bekellene vezetni hogy az életet veszélyeztető kommentek törlésre kerüljenek..

Értem mindenki jót akar és én is voltam fiatal :)

2021. júl. 26. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!