Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha nemi herpeszem van mivel...

Ha nemi herpeszem van mivel tudom megszüntetni / enyhiteni / vagy esetleg mitől kezd el gyógyulni?

Figyelt kérdés
probálltam fenistilt h nem vakarjam ami haszználltis egy ideig de csak fél órára. probálltam a neogranormont de semmi. (értelmes választ!)

#herpesz #nemis betegség
2014. jún. 4. 23:28
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Talán orvoshoz kéne menni! Nem? Bör és nemibeteg gondozóba vagy nögyógyászhoz. Nem otthon kell kisérletezni!

Értelmes választ adtam!!!

2014. jún. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Orvosnal voltal????

Nemcsak kremet/kupot, de lehet hogy gyogyszert is felirnak. Nemcsak neked, hanem a partnerednek is!

2014. jún. 5. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Először is kitartást, nekem is volt egyszer, ellenségemnek nem kívánnám.

Másodszor irány a nőgyógyász. Kapni fogsz krémet és tablettát, amitől pár nap alatt el fog múlni. Kínszenvedős pár nap, de alap esetben hetekbe is telik a gyógyulás, a gyógyszer felgyorsítja a folyamatot (nekem 3 nap alatt megszüntette).

2014. jún. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És érdemes tudni, hogy a nemi herpesz az benne marad a szervezetedben és átadhatod bárkinek, ha nincsnenek tüneteid akkor is ! szóval légyszives védekezz...és tájékoztasd róla a partneredet.
2014. jún. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!