Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tehetnék ebben az esetben?...

Mit tehetnék ebben az esetben? Miért nem támogatja az OEP? (műtét)

Figyelt kérdés
Rendszeresen sportolok (MTB, futás, stb...) és nem tudom, mit csináljak, milyen fehérneműt vegyek fel, stb, mert mindig úgy jövök haza, hogy alig bírok leülni vagy menni, annyira kidörzsölődnek a kisajkaim. Ezt "játszom" már lassan 3 éve és fogalmam sincs, mit tehetnék ellene. A nőgyógyász szerint van erre műtét, de az OEP nem támogatja, saját költségből kellene fizetnem, ami nagyjából 150 eft. Elvileg a kritikus eseteknek megcsinálják ingyen, de "az enyém nem az". Esztétikailag nem foglalkoztatott a dolog, de így már kikészít. :( Mit tehetnék? Menjek el másik orvoshoz, vagy csak a fizetős műtét marad?
2014. jún. 7. 08:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Elképzelni se tudom hogy mitől es hogyan tud kidorzsolodni ott....
2014. jún. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem műttetném meg, mert annak is van kockázata. Viselj puha, pamut fehérneműt, a tangát felejtsd el.
2014. jún. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amikor épp "kidörzsölődött" akkor menj orvoshoz. Barátnőm egyik kisajka volt megnyúlva, neki is gondot okozott. Neki TB-támogatottan megműtötték. Próbálkozz.
2014. jún. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!