Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, ti szoktatok beszélni...

Ladybird02 kérdése:

Lányok, ti szoktatok beszélni a barátnőtökkel a menstruációról?

Figyelt kérdés
A barátnőmnél fogok aludni a hétvégén, mert csajos estét tartunk, de pont akkor lesz meg a menstruációm. Eddig még csak párszor jött meg, de egyenlőre elég rosszul viselem (nagyon sok vér jön, görcsök, sűrű betétcsere). Ráadásul eddig kb. minden este átáztam az eslő három napban amikor megvolt. Már nagyon rég tervezzük ezt a közös hétvégét, és nagyon nem szeretném lemondani. Sosem volt téma közöttünk a menstruáció, de tesiórán öltözésnél már észrevettem, még 4.ben hogy betétet hord, szóval biztos megvan neki, de sosem beszélt nekem róla, így nem tudom, hogy felhozzam-e ezt a témát. Pedig nagyon jó barátnők vagyunk, kb. mindent megosztunk egymással :) Meg hát félek is, hogy összevérezek valamit náluk, és együtt szoktunk a fürdőben is lenni fürdőruciban. Szerintetek mit tegyek! Kicsit izgulok, és nemsokára szombat!
2014. jún. 10. 17:06
1 2
 1/16 anonim válasza:

Hát,ha mindent megosztotok egymással akkor ezt miért ne?:)

Meg ha még eggyütt is fürödtök,nem vagytok egymás előtt szégyenlősek,akkor simán elmondtod neki,ő is lány,meg fogja érteni.

2014. jún. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Persze, mindig tudjuk, hogy a másiknak mikor van meg, mert mi általában kutyául szenvedünk olyankor és egymásnak panaszkodunk.:)
2014. jún. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
32%
Persze.. még a fiúkkal is beszélünk ilyenről..nem tabu .:D
2014. jún. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Naná, hogy szoktunk :) Sőt, ha te azt tudnád, milyen hülyeségeket találtunk már ki hozzá, biztos nem tartanál normálisnak :D Adtunk neki nevet, meg ilyesmi XD
2014. jún. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
48%
Persze hogy szoktunk,.. de fiúkkal erről beszélgetni az már perverzitás.
2014. jún. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
38%

Természetesen, én is megbeszélem a barátnőimmel. :)

Nem értem, miért lenne perverzitás? A fiúk is teljesen tisztában vannak vele, ez egy természetes jelenség. Fiúbarátom is tud róla általában és nem szégyenlem előtte. Orvoshoz is mentünk már együtt suliból, mert csak ő tudott elkísérni. Ha igazi barát, nemtől függetlenül, nem hinném hogy van tabu téma.

2014. jún. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
19%
Ennyi.:))) Az ember a barátai előtt nem szégyell semmit.. :)
2014. jún. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én nem a fiúkkal szoktam ezt megbeszélni, hanem a barátnőimmel természetesen.

Szerintem is van valami abnormalitás abban ha fiúkkal akarja egy lány megbeszélni a menstruációs problémáit. (talán tanácsokat vár tőlük, vagy tapasztalataikat szeretné begyüjteni?)

Valószínűleg feltünési viszketegsége olyan mérvű, hogy muszáj így levezetnie.

2014. jún. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
15%
Vagy éppenséggel a legjobb barátom fiú. Nem értem, mi benne a probléma. A legjobb barátom és köztem miért lenne bármely téma tabu?
2014. jún. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
19%
Kedves utolsó..hagyjad:D Túl sok itt a maradi,frigid ember...:) Hadd mondják a hülyeséget..attól független ez még normális,hogy legjobb fiú barátunkkal mindent megosztunk.:)
2014. jún. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!