Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » FONTOS! Lehet olyan, hogy a...

FONTOS! Lehet olyan, hogy a férfinak nincs felfázási tünete, de a nőnek igen? Mármint, megtud így fertőzni egy férfi egy nőt szexuális úton?

Figyelt kérdés

2014. jún. 11. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Igen, sőt: általában az a helyzet, hogy a férfiaknak nem jár tünetekkel egy csomó olyan betegség, amit viszont átadnak a nőknek. Ezért kell mindig a férfit is kezelni még panaszmentes esetben is. (Bár nem tipikusan a felfázást szokás szexuális úton átadni, hanem nemi fertőzéseket, de a nőknek a két szervrendszer közelsége miatt a felfázás és a nemi szervi fertőzések időnként összefüggenek.)
2014. jún. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2014. jún. 11. 20:42
 3/7 anonim ***** válasza:

én számtalanszor jártam így!

általában vadabb szex után jellemző nálam

2014. jún. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem!
2014. jún. 11. 21:49
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Ugye tudjuk, hogy a hüvely és a hugycső két külön dolog? Közel vannak egymáshoz, így közlekedhetnek a kórokozók könnyedén, ámbár úgy gondolom egy húgyúti fertőzött hapsival szexőni nem növeli a kockázatot ?!?!
2014. jún. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

nem kellene így "letámadni"...

Vizeletmintából kiderülne valami a férfiaknál? /ha nincs tünete viszont a nőnek van/..

2014. jún. 11. 22:13
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül. A vizeletvizsgálat magában semmire sem elég, helyette inkább vizelettenyésztés esélyes megmutatni a hasonló problémákat. De van, hogy csak prosztataváladék tenyésztéséből jön ki, ha egyáltalán. Urológust ha megkérdezel, az pontosabb választ ad, de a vizeletvizsgálat biztos hogy nem teljes.


Kérdező, most komolyan, inkább vedd be, amit a nőgyógyász adott :P

2014. jún. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!