Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek? Az egyik mellem...

Mit tegyek? Az egyik mellem egy kicsit el van torzulva, de a másik normális de azzal az a baj, hogy olyan gennyes szerű. Elmenjek nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
Én még csak 15 éves vagyok, és nem értem az egész helyzetet. Meg gyógyul e a mellem magától vagy nem? A torzabb mellemre meg arra gondoltam, hogy lehet még kifog alakulni. De félek, hogy valami nagy baj van. :/

2014. jún. 13. 18:15
 1/10 anonim ***** válasza:
az hogy nem egyforma az teljesen normális, senkinek sem az. Mi az hogy gennyes? hol? melyik részen? ezzel tuti orvoshoz kell menni mert egy mell nem szokott gennyes lenni.
2014. jún. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Hogyhogy torz?És gennyes? Marhára fájhat,nyomás a dokihoz!
2014. jún. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Kérdező(első kérdésem így nem tom h írja majd ki):

Igazából nem tom genny-e de amikor leveszem a melltarttót sárga volt. DE nekem az be is gyógyul vagy nem is tudom. De ilyen réteg szerűség van rajta és akkor nem gennyedzik vagy nem tom i az. És elkezd viszketni és még melltartón keresztűl vakarom meg akkor is feljön ami rajta marad a mellbimbómon.

Bocsánat h így írok de össze vagyok zavarodva. :(

2014. jún. 13. 18:33
 4/10 anonim ***** válasza:
Az lehet, hogy 15 évesen nem érted ezt a helyzetet, de megfogalmazhatnád normális ember módján, hogy mi a bajod. Ha már kérdezel...
2014. jún. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Oké.

Én szerintem genny de lehet, hogy nem. Talán begyógyul ( de nem teljesen, és lehet, hogy nem is begyógyulás), de utána valamikor elkezd viszketni és akkor lekaparom (nem dirket) a hámréteget (ha az az). Ezután újra kezdődik az egész "folyamat".

2014. jún. 13. 18:43
 6/10 anonim válasza:
Mondd meg anyukádnak és menjetek el a nőgyógyászhoz. Szerintem nem normális, hogy váladékozik az egyik melled. A "torz" melleddel meg vszínű semmi gond sem lesz, nem mindenkinek egyforma a 2 melle és a tiéd még növésben van, szóval alakulhat. De a váladékozást vedd komolyan.
2014. jún. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Menjetek el nőgyógyászhoz, mert lehet tejcsorgásod van hormonzavartól. Ezt az orvos fogja majd kezelni valószínűleg gyógyszerrel.
2014. jún. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy háziorvos is elég lenne, ha könnyebben mész hozzá.
2014. jún. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Én ezek előtt a válaszok előtt nézelődtem interneten, és olyanokat írt, hogy mellrák meg ilyenek ezért megkérdeztem itt. De így egy kicsivel meg is nyugodtam. Lehet előtte elmegyek háziorvoshoz és ha azt mondja menjek el nőgyógyászhoz akkor elmegyek. :D
2014. jún. 26. 20:55
 10/10 anonim válasza:
Végül mi lett?
2015. jan. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!