Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti mit éreztek a menstruációt...

Ti mit éreztek a menstruációt megelőző napokban? Hőemelkedés, túlzott érzékenység, napokig görcsök és pecsételés, égő érzés mire utalhat?

Figyelt kérdés

Olyan nehezen jön meg nekem. Előző napokban nagyon rosszul szoktam lenni, hányinger, hőemelkedés, túlzott ingerlékenység, alul égő érzés (mintha hasmenés kerülgetne). Ez normális szerintetek? vagy valamire utalhat ez pl sárgatest problémára (valahol olvastam ilyesmit) de nem értem rendesen.


Az a baj, hogy babát szeretnék, mindig kiszámolom, hogy mikor van ovu, meg le is tesztelem, együtt vagyunk. úgy sejtem megtermékenyedett, mintha éreznék is valamit ott belül, de a menses környékén nagyon rosszul leszek a megelőző napokban, igy kinlódik ott belül, és nehezen jön meg végleg, kb a harmadik, negyedik napra van rendes vérzésem. hónapok óta ez van, és olyasmira gyanakszom hónapok óta, hogy ott van a megtermékenyitett petesejt, csak nem marad meg, nem ágyazódik be, és végül ebben a kinlódásban mégis kivérzik.


orvosilag hogy induljak el, hogy kell ezt kivizsgáltatni hogy mi okozhatja ezt?



2014. jún. 16. 09:30
 1/9 A kérdező kommentje:
amikor már a rendes vérzés van, akkor általában már nem is görcsöl annyira, mintha megnyugodna.
2014. jún. 16. 09:37
 2/9 anonim ***** válasza:
Csináltál már tesztet? Ha megtermékenyült volna a petesejted, akkor azt kimutatná a teszt. Hőemelkedés lehet a korai terhesség jele is.
2014. jún. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
én is erre gondoltam, csináltam is első nap, negativ lett, aztán még mindig nem jött meg két napig rendesen csak volt ez a kinlódás. azt hittem terhes vagyok, és csak vérezgetek. de mára ha jól látom már csöpög rendesen pisiléskor, és már az a görcsölés és hidegrázós fejfájás (olyan mint a napszúrás) is megszűnt. szerintem nem lettem terhes.
2014. jún. 16. 09:51
 4/9 A kérdező kommentje:
az érdekelne mi zajlódhat bennem ilyenkor, mert úgy érzem ez nem normális, és emiatt nem ágyazódik be a baba, vagy kilökődik, nem tudom, de már lett volna rá bőven lehetőség hogy egy minimum megmaradjon. nekem ez valamiért nem megy olyan egyszerűen mint másoknak, ezt már érzem.
2014. jún. 16. 09:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lökődött ki, mert ha ez történt volna, akkor a teszt kimutatta volna a terhességet. Amikor én terhes lettem, akkor az ovulációkor megemelkedett hőmérsékletem nem esett vissza, azaz állandóan 37,1 °C körüli hőmérsékletem volt. Amikor nem estem teherbe, akkor viszont mindig visszaesett a hőm 36,4°C-re 1-2 napon belül. Amúgy mióta próbálkoztok?
2014. jún. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

már úgy érted hogy a tüsző nem lökődött ki ovukor, vagy a megtermékenyitett petesejt nem lökődött ki mensikor?


szerintem ilyen sárgatest problémám lehet, most hogy olvasgatok egyre jobban erre gyanakszom.

2014. jún. 16. 10:14
 7/9 A kérdező kommentje:
amire iszonyúan felfigyeltem, az az, hogy nekem minden mensikor hőmérséklet emelkedésem van, ezért rohadtul becsap, mindig azt hisztem hogy terhes lettem, erre megjön!!! mi a franc lehet ez??? semmit nem találok erről neten!
2014. jún. 16. 10:15
 8/9 A kérdező kommentje:
ezzel a barátommal egy éve vagyunk együtt, nem védekeztünk, de nem is számolgattam, eleinte megszakitással voltunk együtt, kb 4 hónapja nem szakitjuk meg, és kb 3 hónapja figyelek a középidőre, most meg ebben a hónapban kimértem ovu teszttel, ezért reménykedtem, de megint vannak ezek a görcsök és nehezen megjövős kinlódás. Volt férjemmel 7 évig nem védekeztünk, bár nem is figyeltük, és úgy is mindig megjött. ott is teherbe eshettem volna, ha nagyon úgy van, mert másokkal úgy szokott lenni. szóval nekem ez már több mint gyanús sajnos. csak tudnám hogy mi okozza ezt! szerintem bőven lett volna már alkalom az életem alatt, hogy megtermékenyült, csak nem maradt meg valamilyen okból kifolyólag. mi a franc ez a sárgatest? az egy hormon?
2014. jún. 16. 10:18
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha megtermékenyült volna a petesejted, akkor a teszt terhességet mutatott volna. Érdemes lenne nőgyógyásszal megbeszélned a mensis panaszaidat, és hátha tud tanácsot adni a teherbeeséssel kapcsolatban.
2014. jún. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!