Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van rajtam kívül olyan,...

Van rajtam kívül olyan, akinek annyira erős a menstruációja, hogy pelenkát kell hordania?

Figyelt kérdés
Nagyon hosszú és erős a vérzésem.
2014. jún. 16. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
hála Istennek nem. De voltál vele orvosnál? Lehet kellene egy eü. kaparás neked vagy gyógyszer, mert az iszonyat durva lehet hogy olyan sok van :( És mennyire hosszú, hány éves vagy?
2014. jún. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Tuti valami hormon problémád van! Mert ez nem normális! Nekem is volt mar erős vérzésem,mikor pl. tüsszentettem,átáztam mindenhol... De kb egy évben egyszer
2014. jún. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

28 éves vagyok, 28 napos a ciklusom, a vérzésem 14 napos.

Teljesen egészséges vagyok (több orvos vizsgált, külföldön is!) 12 évesen jött meg először, akkor is ilyen volt.

Már akkor is pelenka kellett...

2014. jún. 16. 14:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Ismerős probléma, én is hasonlóképpen vagyok. 30 éves vagyok, és egy hormonkezelés óta nagyon erősen vérzek. Bár nekem csak 5-6 napig tart, de az erre szolgáló betétek nekem semmit sem érnek. Ezeken a napokon én is nadrágpelenkát veszek fel, csak az adja meg a biztonságot.Így nem kell félóránként cserélgetni, és nincs az a veszély, hogy átázok, és sorra teszem tönkre a ruháimat. Először furcsa volt pelenkát viselni, de hozzá lehet szokni. Nálam nagyobb gond az, hogy attól félek, valaki észreveszi, és akkor lehet magyarázkodni, miért hordok pelenkát.
2014. jún. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én textilpelenkát hordok műanyag megkötős pelenkavédővel. A nadrágpelenkák nem jöttek be, kiütéses lettem, úgyhogy 13 éves korom óta nem hordok olyat.
2014. jún. 19. 14:08
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is 2hete meg van igaz nem olyan erős mint neked

De sok nagyobb darab is jön belőlem. Én is hormon kezelést kapok,szerintem azért van

29éves vagyok.

2014. jún. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én nem állok semmilyen kezelés alatt.
2014. jún. 20. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!