Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kinek hány évesen jött meg a...

Kinek hány évesen jött meg a menstruációja és hány évesen kezdett tampont használni és félt-e tőle?

Figyelt kérdés
Ki az aki még mindîg nem mer tampont használni?

2014. jún. 16. 13:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

2006. január 10. :D emlékszem anya felvilágosítására :D majdnem 13 voltam, mikor megjött

és 15 voltam, mikor először tampont használtam, nem féltem tőle :)


21/L

2014. jún. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

12 évesen jött meg, és vagy 20 voltam, mikor elkezdtem használni, és akkor sem ment zökkenőmentesen, nem tudtam elsőre jól felhelyezni (tehát nem csak az első, hanem egy pár alkalommal sem). Gyakorlás után ment, mint a karikacsapás. A mai napig nem száz százalékban használok tampont, sőt, 70-30 a betét javára.

Ne félj tőle, természetes egy kis tartás, de félni nem kell. Próbálgasd, kezdd a legminibbel, és tegyél be egy tisztaságit is, hogy megnyugtasd magad. Ha nem tökéletesen illeszkedik a tampon, akkor sincs nagy baj, legközelebb jobban fog sikerülni. Belejössz, mindenki belejön.

2014. jún. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

10,5 évesen jött meg.

Tampont 19 évesen használtam kb., az első kapsolatom után...

2014. jún. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

16 éve már. 10 és fél éves voltam akkor.

Kb. 15 évesen kezdtem el tampont használni és nem féltem a használatától, kezdettől fogva tudtam használni.

2014. jún. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
11 évesen jött meg először és kb. 14 éves koromban használtam először tampont. Nem féltem tőle, csak nem igazán ment a felhelyezés, de egy kis gyakorlást követően sikerült. Viszont 1-2 éve(most 21 vagyok) csak akkor használom, ha nagyon muszáj, mivel azt vettem észre, hogyha tampont használok, sokkal jobban fáj a hasam.
2014. jún. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
14 éves múltam mikor megjött. És elmúltam 20 mikor elkezdtem tampont használni. Akkor lett barátom így amiatt kezdtem el. Nem erőltettem én sem korábban, anyu meg mindig betétet vett. De jó volt így is...bár ennyi év távlatából azért kényelmesebb a tampon.
2014. jún. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
10 évesen jött meg és 12 voltam/vagyok mikor elkezdtem tampont használni kicsit féltem de elsőre ment
2014. jún. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

15.

18.

Igen.

2014. jún. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
12 évesen jött meg és nem használok tampont.
2014. jún. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
13 évesen jött meg először, tampont életemben 2x használtam, amikor véletlen pont nyaraláskor becsúszott (sosem tudtam előre, mikor jön meg, mert rendszertelen volt mindig is). Ezeken az alkalmakon kívül eszembe se jutott, nem volt rá szükségem, mert olyan durván nem véreztem sose.
2014. jún. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!