Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet az hogy közvetlenü...

Mitől lehet az hogy közvetlenül a mellbimbóm alatt piros duzzanatot észleltem?

Figyelt kérdés
Semmi előzménye nem volt, még csak meg sem ütődött a mellem, de ma arra lettem figyelmes hogy egy pontban nagyon fáj. Arra gyanakodtam hogy csak a melltartóm nyomja de megnéztem és egy piros duzzanat van a mellbimbóm alatt. Akkor is fáj ha nem érek hozza. Ugye ez nem mellrák? Még csak 15 éves vagyok és nem nagyon szeretném ijesztgetni vele az anyukámat, főleg mert neki most vizsgái lesznek és félek hogy elrontja ha miattam aggódik. Momentán én sem tudok orvoshoz menni mivel nyolcadik osztályt végeztem és most folynak a vizsgáim.Kérlek adjatok tanácsokat vagy mondjátok meg mire utalhat. Amúgy arról nem tudok hogy a családomon belül lett volna bárkinek mellrákja.

#mellrák #duzzanat a mellen
2014. jún. 23. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Dehogy mellrák!!

Először is ebben a korban még szinte elő sem fordulhat, másodszor a rák nem fáj, csak az utolsó stádiumban.

Valami begyulladt picit a fejlődés folyamán, el fog múlni hamarosan. Ne piszkáld, tartsd tisztán.

2014. jún. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2014. jún. 24. 11:55
 3/4 anonim ***** válasza:

És mi volt?

Mit mondott a doki?

2014. júl. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem pattanás volt?
2014. júl. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!