Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció előbbre hozása...

Menstruáció előbbre hozása 3-4 nappal. Lehetséges? SOS!

Figyelt kérdés

A családommal július végén megyünk külföldre és mivel ebben a hónapban késett a menstruációm,ezért pontosan a nyaralás időszakában lenne meg,ami nekem nagyon nagy probléma.Tampont nem próbáltam még,de nem is szeretnék.Valamiért félek tőle.

Nincs valamilyen módszer,amivel előrébb tudom hozni a menzit? Ha már elmegyek,nem szeretnék végig a parton ülni rövidnadrágban. Valami megoldás csak van.. :((((


2014. jún. 28. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Előbbre hozni nem lehet, késleltetni fogamzásgátlóval tudod, ha ez számodra életbevágóan fontos. Viszont ha így döntesz, akkor kell egy nőgyógyászati vizsgálat, hogy eldöntsék, egyáltalán szedheted-e.
2014. jún. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem lehetséges, csak ha már szeded a fogamzásgátlót, akkor tudod későbbre kitolni. Mivel a fogamzásgátlót vagy a menzesz után, vagy a menzesz legelején kell elkezdeni szedni, ezért az első megoldása sem járható.

Sajnálom, de nincs rá mód. Tampont kipróbálhatod, vagy a parton üldögélsz.

2014. jún. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Basszus... :// Viszont olvastam valami rozmaring teáról,ami valakinek hatott,valakinek nem...szerintetek? jaa és az előbb lemaradt de 15L
2014. jún. 28. 22:39
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezek mind csak ilyen tippelgetések. A hormonrendszer bonyolultabb annál, hogy iszom egy kis rozmaring teát. Több ilyen is van (citrom, alkohol). Többségében szerintem senkinek nem válnak be, vagy akinek beválnak, annak valószínűleg magától is előbb megjött volna a vérzése, de ésszel való próbálkozástól nem lesz bajod. Tehát mérgező dolgokat ne egyél emiatt meg ilyesmi :)


De lehetséges, hogy ez az a pillanat, amikor érdemes legyőznöd a tampontól való félelmet. De ha annyira nem szeretnéd, akkor persze nem "kötelező" :)

2014. jún. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem.Köszönöm a válaszokat.Egyenlőre nem tudom mit tegyek,tanácstalan vagyok...:( Viszont már hónapok óta várom ezt a nyaralást,és nagyon félek,hogy ez egészet el fogja majd ,,cseszni,,..:( Ami a tampont illeti..félek tőle.:cc
2014. jún. 28. 22:45
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha félsz tőle, nem muszáj kipróbálni. Én magam is rengeteget ücsörögtem rövidnadrágban, és napozgattam, különféle táborokban meg ilyesmi. A tamponhoz szerintem "fel fogsz nőni", azaz esetleg idősebb korodban már nem fogsz tőle ennyire rettegni, de van aki egész életére utálja. Fizikailag ugyanakkor különösebb félnivalód nincs tőle, ha egy ujjad felfér, akkor egy tampon is.

Remélem, hogy szerencséd lesz, és mégse úgy jön meg :) Jó nyaralást! :)

2014. jún. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!