Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A premens (baratcserje)...

A premens (baratcserje) tabletta valakinek segitett rendezni a tul hosszu ciklusat?

Figyelt kérdés
Az orvosom ajanlotta,mert 40nao koruli ciklusaim vannak..mas is jart mar hasonlo cipoben es segitett neki ez a keszitmeny?
2014. jún. 29. 01:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem, Pcos-es vagyok, vizsgáltasd ki mi okozza a hosszabb ciklust nálad! a hormonális probléma nem nőgyogýászra tartozik. A menstruácios problémát pedig mindig hormon probléma okozza!
2014. jún. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Es nalad h derult ki h ez a bajod?neked is hosszu ciklusaid voltak?mert nekem szabalyos,csak hosszu es semmi panaszom v fajdalmam nincs ezert is nem kuldott az orvosom reszletesebb kivizsgalasra.egy evvel ezelott esemeny utani tablettat kellett bevennem es azota lett ilyen hosszu,elotte 33-35napos volt.
2014. jún. 29. 16:25
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem normálisan jött meg az első fél évben, utána kicsit gyakrabban, majd majdnem egy hónapig barna volt, utána rendes piros még 1 hónapig! eleinte szörnyű volt, semmi értelmét nem láttam, mert hatszor átáztam miatta.. (rendesen cseréltem, ültem és mégis, mert van egy kis mellékhatása némelyik személynél) de így, hogy már elmúlt végül a menstruációm, és megjött nagyjából a 27. napra (igaz, csak 4 napig tartott és csak barna volt, de gondolom, ez nem baj az előző erős után) nagyon örültem, hogy hatott a gyógyszer így a 30. tabletta után!:)

13/L

2014. júl. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De te meg nagyon fiatal vagy:)ennyi idosen normalis(nekem 13eves koromban meg meg se jott:D) "csak" 10 evvel vagyok tobb nalad es sztem nekem mas miatt szar a ciklusom..de azert koszi a valaszt:))
2014. júl. 3. 02:15
 5/5 anonim válasza:
nekem a 32-35 napos ciklust 28-29 naposra röviditette
2014. okt. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!