Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hólyaghuruttal mit tudok...

Hólyaghuruttal mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
Már 7 hónapja kezdődött, 3 hónapja voltam nőgyógyásznál, megállapította, hogy hólyaggyulladásom van, és nagyon vékony a húlyhólyagom fala. Kaptam antibiotikumot, de azt mondta, ez nem örök élet, és vissza fog térni. Bele is törődtem, bár nem is voltak azt követően gondjaim. Nemrégiben azonban újra előjött (utólag visszagondolva szerintem az aktív szextől :P), de nem vagyok hajlandó antibiotikumot szedni. Tudnátok valami "házi" jellegű gyógymódot? Tőzegáfonya kapszula? Segítsetek! 18/L
2010. jan. 5. 14:27
 1/10 anonim ***** válasza:

Kezeltetni. Mást nem nagyon...


Lehet épp dicsekedni is vele a barátnőknek, de ezt valahogy nem tartom túl jó ötletnek.

2010. jan. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Dicsekedni a barátnőknek? Olyan emberek tanácsát várom, akinek van valami jó TAPASZTALATA valamely gyógymóddal kapcsolatban. Ez nem dicsekedés. Segítséget kértem, nem szúrkálódást.
2010. jan. 5. 14:37
 3/10 anonim ***** válasza:
Jól van na! Csak azt tudom javasolni hogy menj el orvoshoz...ez nemigen fog elmúlni magától, rosszabb esetben hüvelygyulladást is kaphatsz.
2010. jan. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

tőzegáfonya jó ötlet

kiprobálhatod ezt is: [link]

főzz cickafarkfű teát, ebben üldögélhetsz is egy picit, meg inni is jó

+ létezik olyan fürdösó ami jó a női problémákra: [link] ezt lehet kapni DM-ben, rossmanban is


én ha ténylegesen nem vagyok betg, akkor a fürdősót használom ... meg teázok

ha érzem hogy jön a baj, akkor cseppek ... aztán ha nem javul akkor sajnos nem kerülheted el a dokit


van még egy dolog amit olvas el: www.gynevac.hu; ha kezd durvává válni a dolog, akkor ez is hasznos lehet

2010. jan. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az ötleteket, kedves utolsó Válaszadó, végigpróbálgatom mindet, hátha valamelyik bejön, mert ez így csak szenvedés, és már elég nehezen tűröm. :S :D


Kedves első Válaszadó: Pontosan ezért tettem fel a kérdést, mert nem szeretnék orvoshoz menni, antibiotikumot szedni, mert egyrészt 10-12 ezret adtam ki ugyanerre 3 hónapja, és ugyanott tartok, mint akkor, másrészt nem érzem, hogy a szervezetemnek szüksége lenne egy adag méregre. De azért köszönöm szépen a tanácsod! :)

2010. jan. 5. 14:49
 6/10 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok: szívesen ... gondolom sejthető hogy én is mit szenvedtem vele :S

nekem azért az utolsó sorban emlitett injekció kúra olyan szinten megoldotta, hogy nyugodtan mehetek szaunázni-uszni, semmit nem szedek össze . nagyjából 2-3 éve semmi komolyabb problémám vele

2010. jan. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ja és még 1 jó tanács: soha ne hagyd hogy tenyésztés nélkül adjanak antibiotikumot ... egy 2 napos tenyésztéssel pontosan kiderül, hogy melyik baci kinoz

velem olyat játszottak, hogy 1 hónapon belül felirtak 6 féle antibiotikumot, ami ugy szétvágta a gyomorom, hogy 2 hetet hédereltem a kórházba (aztán 42 kilosan jöttem ki) ...

2010. jan. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Megpróbálkozhatsz természetgyógyászokkal is, de eléggé kétesélyesek a módszereik. Nem javaslom, me' a pénzt elkérik, aztán vagy meggyógyulsz magadtól, vagy nem.

(első válaszadó)

2010. jan. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszaitokat. De volna még egy kérdés. :) Mi az a tenyésztősdi? Lehet, hogy hallottam már... de hogy működik ez? És miért jó?
2010. jan. 5. 17:22
 10/10 anonim ***** válasza:

leadsz egykis pisit, steril edényben

aztán kitenyésztik belöle hogy milyen bacilus tombol benned, igy tudnak adni pont arra a betegségre antibiotikumot, nem csak hasraütésre

2010. jan. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!