Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fertőzés vagy felfázás?

Fertőzés vagy felfázás?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyok a jelenlegi párommal, akivel a köztünk lévő távolság miatt havi 2-3-szor találkozom.Kb.csak ilyenkor tudunk együtt lenni,de minden egyes alkalom után másnap felfázási tüneteim vannak,enyhe alhasi fájdalom, állandó vizelési ingerem,ráadásul szörnyen fájdalmas, csípő érzés követi.Valamiféle fertőzést kapok el tőle ???

2014. jún. 30. 07:19
 1/5 anonim ***** válasza:

szex után természetes, hogy csíp a pisi vagy alhasi fájdalmad van

ölég vad lehet akkor :D

2014. jún. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Természetes, hogy csíp ?? de hogy lehet, hiszen egyetlen előző kapocslatomban nem fordult elő hasonló soha.Vad,nem vad, mindegy,mert nem volt ilyen gondom soha.Csak ezzel a pasimmal..

Azért is kérdeztem,nem lehet,hogy valami húgyúti fertőzése van a pasinak, amiről ő nem is tud, mert tünetmentes,de a nők érzékenyebbek rá?

2014. jún. 30. 10:24
 3/5 anonim ***** válasza:
de ez csak együttlét után jelentkezik vagy hosszútávon?
2014. jún. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az együttlét után,már másnap. Eddig pár nap alatt megszűntek ezek a tünetek, de a télen egyszer kb.1 hónapot szenvedtem ,akkor azt hittem, felfáztam és azt kezeltem...

Azután tűnt fel,hogy tulajdonképpen az együttléteink után jelentkeznek ezek a tünetek...

2014. jún. 30. 11:24
 5/5 anonim ***** válasza:
akkor küldd el a barátodat urológushoz!!!!
2014. jún. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!