Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyfejlődési rendellenesség...

Hüvelyfejlődési rendellenesség? Kétségbe estem.15/L

Figyelt kérdés

Most találtam ezt az oldalt, és megütötte a szememet ez a bejegyzés: [link]

Szerettem volna megpróbálkozni a tamponnal, de én is arra lettem figyelmes, hogy két nyílás van. Nagyon megrémültem. Van itt olyan, akinek szintén ez a problémája? Vagy ez volt, de már megoldódott? Kérlek, segítsetek..

15/L



2014. júl. 3. 14:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon ritka jelenség. Nem tartom valószínűnek, hogy ez lenne a helyzet. A hüvely alapból ha belenyúlsz olyan, mint egy cső, de a fala rugalmas, ezért néha kicsit barlangosnak tűnhet. Természetesen ha teljesen egyértelműen két bejáratot érzel, akkor irány a doki. De simán lehet, hogy nem jól érezted. Illetve a végbélnyílást azt csak félve említem, mert hát tényleg két bejárat van..........
2014. júl. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Megnéztem, hogy akkor most mi is van.. Nagyajkak, kisajkak, hüvely.. Tudom, hogy mi hol van. Viszont tényleg két nyílást láttam.
2014. júl. 3. 14:33
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem tamponhasználatnál észleltem ezt, hanem amikor megnéztem, elõtte láttam. Így nem is próbálkoztam meg a használatával.
2014. júl. 3. 14:35
 4/15 anonim ***** válasza:

Nos, mivel ez egy névtelen oldal, azt javaslom, hogy tölts fel egy fotót róla.

Így látatlanban senki sem tud biztosat mondani, viszont egy kép sokat segítene.

És hát több szem többet lát alapon a képre több választ kapva biztosabban tudhatod majd, hogy nem kell aggódnod, vagy biztosan dokihoz kell menned...

2014. júl. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mivel egész életedben kell majd nődokihoz járnod, egészen nyugodtan mehetsz hozzá és megmutathatod, hogy van-e gond, vagy nincs, lassan úgyis hozzá kell szoknod.
2014. júl. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hogyan lehet fotót feltölteni?..
2014. júl. 3. 14:53
 7/15 anonim ***** válasza:

van több oldal is, én a kepfeltoltes.hu oldalt használom.

megnyitod az oldalt és szerintem rá fogsz jönni, nem bonyolult.

max bejelölöd feltöltés előtt, hogy a kép nem publikus és akkor biztosan csak az fogja elérni, aki ismeri a pontos linket.

Az az oldal is anoním, így nyugodt lehetsz, senki sem fogja tudni ki vagy.

2014. júl. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
2014. júl. 3. 15:12
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen normális.
2014. júl. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hol látod a két lyukat, az enyém is így néz ki, pedig garantáltan, csak egy hüvelyem van, igazából maga a hüvely lent kezdődik az aljánál, fölötte bőrredők vannak.
2014. júl. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!