Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok mit gondoltok erről?

Lányok mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Már 2 hete késik és kezdek aggódni.eddig mindig 35.nap környékén jött meg de azt olvastam ha az első évben nagyon változó,és nem kell aggódni.nekem fél éve jött meg de ilyen drasztikusan sokat még nem késett.mit tegyek? el kell mennem orvoskoz?14/L
2010. jan. 6. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
ha nem szexeltél akkor nem kell aggódni. az elején ez normális nekem amikor megjött legelőször utána nemvolt 5 hónapig, nyugodj meg, orvoshoz nem kell menni
2010. jan. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt már olyan, hogy 2 hónapig nem jött meg. Ha még az elején vagy, akkor nem gond, ha rendszertelen. Nekem is 14 évesen jött meg. Most 15 vagyok.

Apropó. Nekem dec. 28-án kellett volna megjönnie, de semmi. ;)

2010. jan. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem már vagy 3 éve van, de nekem is kéthete semmi ...
2010. jan. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj!

ha csak féléve jött meg,akkor ez nem gáz :)

Nekem is sokáig késett az elején, de majd be fog állni.

2010. jan. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem 13 évesen jött meg először. Kb fél évvel utána egyszer kimaradt egy hónap. Utána mindig megjött rendesen, de múlt tavasszal nem jött meg 4 hónapig. Ez normális a te korodban.

18/L

2010. jan. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nagyon köszi a válaszokat. megnyugtattatok
2010. jan. 6. 20:44
 7/7 anonim ***** válasza:

úgy gondolom...hormonális zavarok

nekem mikor elöször megjött utána egy teljes évig nem volt, köv évben pedig csak háromszor volt aztán megint egyévre rá beállt....kisebb késésekkel

2010. jan. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!