Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti hány évesen kezdtétek el...

Ti hány évesen kezdtétek el borotválni a puncitokat? Anyukátok mit szólt hozzá? 14/L

Figyelt kérdés
csak azért szeretném tudni mert meg nm próbáltam de szeretném megcsinálni csak nem tudom mit szólna az anyu és félek megkérdezni
2014. júl. 7. 14:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%

Bikinivonalban ha strandra mentem, akkor már 13-14 évesen onnan kiszedtem, semmit nem szólt érte anyukám, elvégre nem szép látvány, ha kilóg onnan a szőr a strandon.:)

Az egészet pedig fazonra igazítva 15 évesen kezdtem el, arra sem szólt semmit, csak megjegyezte, hogy minek azt, de én úgy jobban éreztem magam, szóval semmi gond nem volt belőle.

2014. júl. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
27%

Én 19 voltam mikor először leborotváltam. De borotválás után rájöttem, hogy nekem nem jön be. Másnap már szúr...nem bírja a borotvát...és egyszerűen zavar, ha nincs ott szőr. Szóval nem borotválom.

Szerintem felesleges még a borotválás a te korodban....de végülis miért ne próbálhatnád ki. Semmi nem fog történni tőle.

2014. júl. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
70%

Középiskolás koromban, kb. 16 évesen, bikinivonal és időnként fazonra borotváltam. Korábban nem volt ott olyan szőrös, hogy kilógott volna.

De ha kilóg, akkor szerintem nyugodtan borotváld le a bikinivonaladat, hiszen csak úgy tudsz strandolni.

2014. júl. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
69%

Bikinivonalat amikor már volt ott szőr, és mentem strandra. Teljesen 17 évesen, mert akkor lett pasim és kitalálta, hogy ha ő borotválja, akkor én is *pff*

Most már csak nyírom, meg bikinivonalat szedem strandra, a párom imádja. 25/N

2014. júl. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
23%

Ne borotváld ott lent! Orvosok szerint is egészségtelen!!

Pedofil hajlamú férfiak találták ki és terjesztették el mint divatot. Mi meg általában megyünk a divat után.

Ollóval nyírd, ha nagyon "dzsunbujos" és persze a bikini vonalát.

2014. júl. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
31%
22 évesen, a párom kedvééért kezdtem el, addig nem zavart
2014. júl. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
81%

14-15 évesen kezdtem,mert zavart menstruációkor,meg amúgy is,nekem így higiénikusabb.Nyilván a szőrnek van ott egy védelmi szerepe,de nekem csupaszon kényelmesebb,meg szerintem esztétikusabb is.

Sőt mivel én szoktam Lactacydot(intim mosakodót) használni,ezért jobban letudom vele mosni lent.

Anyám az akkor vette észre,mikor egy problémámmal(méhszájseb) mentünk nőgyógyászatra.Megkérdezte minek csinálom,meg mondta,hogy felesleges,meg hogy hogy néz ki.

Nem válaszoltam neki semmit,hiszen ez 14-15 évesen is az én döntésem volt,és 18 évesen meg végképp az én döntésem!

Szerintem a szőr a múlt században volt teljesen divatos,és mostanában a fazonra nyírás is divat lett,és számomra érdekes az,hogy miért lett divat újra a szőr:O,mert nem tudom,mi a szép benne,mert szerintem semmi.

De úgy egyébként a szülőknek ezekbe a szőrtelenítéses dolgokba nagy beleszólásuk nincs.:)

2014. júl. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
67%
Pedig egy megnyírt punci szerintem nagyon szép, mondom ezt nőként. Nem vagyok leszbikus :D
2014. júl. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
53%

13 évesen, és teljesen leszedtem, nem csak a bikinivonalat.

Úgy különösen nem mondtam el neki, nővéremmel dumáltunk róla, de vele is csak 2 mondatot.

Néha amikor zuhanyzok bejön a fürdőbe, ha kell neki valami, szóval már biztos látta, de nem mondott semmit. Mit mondott volna?!

Szerintem egyébként nincs sok köze hozzá, az én testem. 14,5L

2014. júl. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek de ha nőiorvoshoz mentetek akk mi volt ??
2014. júl. 7. 15:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!