Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől van? (lüktet a szemem,...

Mitől van? (lüktet a szemem, vérzik az orrom egy nap többször is)

Figyelt kérdés
2010. jan. 6. 21:43
 1/5 anonim válasza:

valószinűleg az orrod azért vérzik mert magas a vérnyomásod!nekem is vérzik!

a szemed nem tudom, mért lüktet menj el orvoshoz!

jobbulást!

2010. jan. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

a szemem kezdett lüktetni elsőnek,arra mindenki aztmondta,hogy magas vérnyomás,most az orrom is elkezdett vérezni,és mivel teis így véled,így biztos vagyok benne :S


köszi a választ

2010. jan. 6. 21:53
 3/5 anonim válasza:

Első vagyok!nagyon szívesen!

ha van időd holnap akkor menj el a fül-orr-gégésztre!

ott csinálnak egy nem túl kellemes kezelést,aki azt jelenti hogy egy eret elégetnek az orrodba és akkor nem fog!

nekem az egyik ki van égetve!

de még kérdezz nyugodtan!

írjál privát üzenetet és msnen eltudom mondani

küld el az msn címed!

szia

2010. jan. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én dolgoztam gégészeten, és az azért túlzás lenne ha minden kis orrvérzést elégetnének! Csak akkor égetik el, ha az az orrvérzés nagyon nagy mértékű, magától nem tudják elállítani, vagy ha sűrűn ismétlődik, és a hátterében nincs feltétlen magas vérnyomás. Ha magas vérnyomás miatt vérzik, az "normális" abban az adott helyzetben. Az igaz hogy van olyan orrvérzés amibe bele lehet halni pár perc alatt, de feltételezem a tiéd nem ilyen. Ha elkezd vérezni a következőket csináld: nagyon erősen szorítsd össze az orrcimpáidat, hajtsd előre a fejed, és maradj így pár percig. A nyakadra tegyél jeget egy ruhába tekerve hátulra, és tartsd rajta. El kell hogy múljon ettől. De természetesen vizsgáltasd ki magad, mert a magasvérnyomás nem játék! Örülj hogy a tested jelez hogy baj van, így talán megúszod a tragédiát!
2010. jan. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kösz komért
2010. jan. 7. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!