Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A ciklusom közepén (főleg...

A ciklusom közepén (főleg nemi izgalomra jelentkező) éles alhasi fájás. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Fontos megjegyeznem, hogy a szokásos menstruációs fájdalomnak ez legalább az ötszöröse... Bár még szűz vagyok, általában éjszaka jelentkezik ez (ha olyat álmodok) és csak a legerősebb fájdalomcsillapító üti ki, annak is legalább 10 -20 perc kell hozzá... Borzalmas, mozdulni se tudok. Ez mennyire nevezhető "normális" női fájásnak?


20/L



2014. júl. 8. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nem normális, ezért orvosi vizsgálat szükséges. Lehet gyulladás.
2014. júl. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ovuláció okozhat fájdalmat, akár erősebbet is, mint a menzesz, de ilyen mértékű fájdalmat szerintem vizsgáltass ki.
2014. júl. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mivel izgalom hatására a méh összehúzódik (ezért nem ajánlott terhességnél az utolsó pár hétben szexelni) ezért lehet a fájdalom. Szerintem a peteéréssel nincs kapcsolatban, hiszen az alhassad fáj, nem a petefészked.. Bár ha úgy nyugodt lennél, menj dokihoz.
2014. júl. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!