Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nyaralni mennék, de nem tudom...

Nyaralni mennék, de nem tudom mikor fog megjönni? Ti ilyenkor mit csináltok?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok es nagyon rendszertelen a menstruálcióm. Van hogy 1-2-3 hetet késik, de van olyan hogy egy hónapot kimarad. Jovo hónap végén mennék nyaralni, de nem merem lefoglalni a repülőjegyet mert felek, hogy amilyen balszerencsés vagyok pont ugy kesik hogy akkor fog megjönni.

Nem szedek fogamzásgátlót mert a nőgyógyász szerint túl fiatal vagyok hozzá.

Ti mit csinalnatok ?

Koszi



2014. júl. 20. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

Ennyi erővel, akkor semmit ne tervezz sose, mert ki tudja mikor jön meg.. :D ezt ne így fogd fel. Vigyél magaddal gyógyszert, betétet/tampont és érezd jól magad. :)

Amúgy tudom milyen ez, bár nekem viszonylag pontosan jön meg, de eléggé fáj az első nap, én is agyalok mindig azon, hogy vajon mi dolgom lesz akkor, mit hogy tervezzek.. de nem hagyhatok ki mindent, csak azért mert menstruálok.

2014. júl. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen csak az a baj h tengerpartra mennek a baratommal. Magyarul ha nekem akkor jon meg akkor semmit se tudok csinalni. En nem erzem jol magam ha megjott nemhogy meg vizbe menni..

Koszi

2014. júl. 20. 12:41
 3/6 anonim válasza:
Nyugodtan menj nyaralni.Keszulj fel ra es nem lesz problemad.
2014. júl. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

hasznalj tampont! tudtommal azzal beszabad menni a vizbe. ha meg nem szereted...akkor itt az ideje megszeretni :D

vagy mondd el a baratodnak, hogy most van meg, nagyon faj, apolgasson, szeretgessen a vizparton is es beszelgessetek vagy jatszazok vagy csokolozzazok.. amit szoktatok ha vizpartra mentek. meg lehet ezt oldani! szerintem semmikeppen sem hagyd ki! ki tudja mikor repulsz utoljara kulfoldre...

2014. júl. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszi:) igazabol ha idobe megjonne akkor pont megusznam csak sajnos mindig kesik :(
2014. júl. 20. 13:57
 6/6 anonim válasza:
Próbáld ki a a forró fürdőt!:) Mi másfél hét múlva megyünk nyaralni,és nekem is rendszertelen a menstruációm,féltem h pont akkora jön meg:// De nekem bevált:)
2014. júl. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!