Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Folyásra betét? (lentebb)

Folyásra betét? (lentebb)

Figyelt kérdés
Még nem jött meg a menszim,de nagyon erős folyásom van... már kb másfél éve...Szerintetek használjak betétet?mijet?
2010. jan. 9. 13:03
 1/6 anonim válasza:
háát a nagyon erős folyással előbb menny el egy dokihoz.. mert leehet vmi fertőzésed van.. vagy nem természetes az a folyás.. főleg ha kellemetlen szaga, állaga van! ha nincs ilyen bajod, voltál már orvosnál, akkor tisztasági betét ajánlott. van már sok fajta.. illatosított, tangás, normál..stb. :)
2010. jan. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Mindenképpen a nőgyógyász az első, és utána én leginkább vmi 12 órás betétet ajánlanék.
2010. jan. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon eros menj nodokihoz, ha nem akkor eleg a tisztasagi.
2010. jan. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is erősebb volta folyásom az átlagnál. Elmentem nőgyógyászhoz, azt mondta,normális,semmi bajom nincs. Vettem a gyógyszertárban irrigátort(pár száz ft), tettem bele sima kamillateát, és azzal átmosom magam havonta egyszer-kétszer. Mióta csinálom, jóval kevesebb folyásom lett. Szerintem próbáld meg te is, hátha neked is beválik. Egyébként ha több van,tisztasági betétet használok. Vannak egész vékony fajták, kényelmes és higiénikus.

21/L

2010. jan. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem is van hogy több folyásom van, van hogy kevesebb mindennap teszek be tisztasági betétet és nincs semmi baj. nem kell feltétlen nőgyógyászhoz menni szerintem...:)
2010. jan. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
erős folyással orvoshoz kéne menni...egyébként tisztasági betét
2010. jan. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!