Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Én 14 éves vagyok és még...

Én 14 éves vagyok és még mindig nem menstruálok.! Szerintem már meg kellett volna jönnie de még mindig semmi! Hogy jöhetne meg?

Figyelt kérdés
2010. jan. 9. 13:56
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
szia hát hogy hogy johetne meg nem tudom , deaz uncsimnak 14 és féléves korába jött meg.áltlában hasonlo az idopont a anyudéval.de szerintem egy even belul megjon csak legy turelmes ugyis naon xar .
2010. jan. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
ne sürgesd az időt. egyszer majd megjön és azt kívánod bár ne lenne! az a sok odafigyelés a betétre az szörnyű. nem áztál-e át? kilátszik-e? meg ilyenek. amugy nem lehet sürgetni. amugy én is 14 vagyok és nekem is csak kb. 5 hete jött meg. tehát ne aggodtj!
2010. jan. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

dehogy,ez nem verseny...kinek mikor,változó!

amugy meg örülj neki!! egész életedben majd meg-lesz(fogamzóképes korig) szóval előtted rengeteg év,amikor menstruálni fox:-)

2010. jan. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
21%
Én 28 vagyok, és még mindig nem jött meg.
2010. jan. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy!Én 16 évesen már teljesen kész voltam,hogy hol van?Eltévedt???Vagy mi?Aztán 16,5 voltam mikor megjött....háááát .... nem egy kellemes dolog az biztos!ne várd annyira!Nézd a jó oldalát!:

-nem kell azon izgulnod,hogy mikor jön meg

-nincsenek őrjítő görcseid havonta egy teljes hétig!!!

-nem kell egy héten át mindennap minimum 7szer vécére menned

-nem kell azon görcsölnöd,hogy mikor ázol át

-nem kell a szagokat mindenáron eltüntetned

stb.

és ha 17 éves korodig nem jön meg,akkor ajánlatos orvoshoz fordulnod!!

Éééés nyugiiii!!!Te is ugyanúgy nő vagy mint mi,atól ég h nem jött meg :)

18L

2010. jan. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Nekem 12 évesen jött meg elöszőr. 6-ig nyugodtan várhatsz még!! Csak nyugi előbb útóbb megfog jönni...
2010. jan. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
4%
Akkor nekem azért nem jött meg 28. ig, mert fiú vagyok? :D
2010. jan. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
14:07 szerintem nem a fiúk véleményére kíváncsi a lány.
2010. jan. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

köszi... majd akkor várok...

kül. van fehér folyásom (amit már tudok hogy 1 évvel előtte jön) de szerintem már letelt az 1 év...:)

2010. jan. 9. 14:57
 10/12 anonim ***** válasza:

igen azt mondják, hogy egy évvel előtte jön..nekem már legalább 2 éve volt fehér folyásom mire megjött, de ráadásul először csak annyi volt, hogy havonta 2 napig ilyen barna folyásom volt és kész. akkor még úgy gondoltam, hogy ennek semmi köze a menzeszhez, de aztán szépen fokozatosa "normális" lett...de mindegy nem is ezt kérdezted...bocsi mindig eltérek a témától :) szóval nekem 14 évesen jött meg de ha 17 éves korodig nem jön meg akkor kell csak orvoshoz fordulni...nyugi van még 3 éved! :)

16/L

2010. jan. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!