Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hugom nekem olyan mintha, a...

A hugom nekem olyan mintha, a legjobb barátom lenne . Mindent megbeszélünk méh a nemi meg a legaproóbb dolgokat is! 2 napja menstruál és azt mondja nagyon fáj a hasa hogyan segíthetnék neki?!

Figyelt kérdés
ö 16/L én 17/F .Segitsetek please .
2010. jan. 9. 15:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

jó tesó vagy :)

meleg vizes palack a hasára

meleg zuhany a hasára

meleg só

sauna belt

meleg vizes törölköző a hasára

mozgás

algo flex M

2010. jan. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Adj neki egy fájdalomcsillapítót :D Csinálj neki meleg teát, vagy tejet, bánj vele finoman. Segíts neki, ha mondjuk takarítania kell, vagy cipelnie valamit. És ne mérgelődj, ha durcás. Egyszerűen légy vele figyelmes, mást nem nagyon tudsz tenni.
2010. jan. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nekem a melegtől csak még jobban szokott fájni és a vérzésem is erősödik inkább O_O

Nekem az segít, ha fekszem az oldalamon és minél hidegebb közegben vagyok:D mozgás is jót tesz, mert úgy hamarabb meggyógyul majd. Tudom, ezzel most ellent mondtam az első válaszolóval, bocsánat, sajnos ezt minden nőnél más és más, hogy mi segít neki, ezt húgodnak kell kitapasztalnia, milyen módszer a legjobb neki, hogy ne fájjon. (Egyébként a legegyszerűbb: el kell terelni a figyelmet:) )

Nagyon örülök, hogy ilyen rendes fiú vagy, ritka ma már az ilyen:) Hajrá:)

2010. jan. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

"Mindent megbeszélünk méh a nemi meg a legaproóbb dolgokat is! 2 napja menstruál és azt mondja nagyon fáj a hasa"


A kérdés az, hogy ezelőtt is fájt-e vagy sem? Illetve, hogy élt-e nemi életet valakivel, vagy nem? Ha később sem múlik, vagy erősödik a fájdalom, mindenképp orvoshoz kellene vinni.

2010. jan. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
azóta fáj neki mióta megjött ! és még szüz !
2010. jan. 9. 20:36
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

csatlakozom az előttem szólókhoz nagyon jó tesó vagy:) Csak így tovább...

Hát sajnos ez a menstruáció vele járója, algofelx szokott nekem használni meg az, hogy a hasamra fekszek...nekem ez segít:)

2010. jan. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
nospa, cataflam...
2010. jan. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ritkák a görcseim, de ha van akkor erősek. Én tornagyakorlatokat végzek amik speciálisan erre vannak összeállítva. Pl: -Hanyatt fekvésben, lendítsd először a jobb lábadat 10x felfele, majd a ballal is ugyanezt.


-Állj egy szék mellé, a bal kezed tedd a támlájára. Feszítsd meg az egyik lábadat, és lendítsd előre és hátra, összesen 8x. Amikor lefele lendíted a lábad érezd minél nehezebbnek. Majd ez a másik lábbal is.


-Feküdj a hátadra és nyújtsd oldalra a karod. Vigyázz a vállad ne húzd fel egészen a füledhez.Most kinyújtva emeld föl az ellentétes lábad (a jobb kézhez a bal lábat, balhoz a jobbat értelem szerűen) és engedd le úgy, hogy hozzáérjen a kinyújtott kezedhez. Végül ismét emeld fel függőlegesen, majd ereszd lassan le. Legalább 10x. A másik lábaddal is ugyanígy.


-Állj négykézlábra, és engedd le hátad, hogy a hasizmaid ellazuljanak. Most húzd magasra, ekkor az izmaid megfeszülnek. Gyors ritmusban 20x ismételd meg.


-Feküdj a hátadra, húzd be a hasad, feszítsd meg a csípődet és szorítsd a talajhoz. 10x ismételd meg a gyakorlatot.

2010. jan. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat ! de dícséretet nem érdemlek mindig az én pici huggom marad :) és tudom hogy "ciki" de még mindig együtt alszunk . mind a kettönknek van ülön szobája de egyszerűen nem tudunk elszakadni egymástol :D És mivel anyum csak 3× jön haza egy héten ketten vagyunk :) nem kell elhinni de amikor beteg akkor és én vagyok vele nem megyek suliba hanem őt ápolom !
2010. jan. 10. 02:22
 10/15 anonim ***** válasza:
Csak annyit mondok, hogy mindenkinek ilyen testvért kívánok!
2010. jan. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!