Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szex közbeni, meg utáni fura...

Szex közbeni, meg utáni fura szag mitől lehet?

Figyelt kérdés
Mármint a váladék,a nedv fura szagú
2010. jan. 9. 15:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Mihez képest fura szagú?


Mikor kezdtetek szexelni? Mert ha csak mostanában, nemrégen, akkor most szembesültök vele, hogy a szexnek, a nemi nedveknek sajátságos szaga van. :-)

2010. jan. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem,nem egy barátnőm mesélte,és én sem tudok hozzászólni,ezért kérdezem.Persze,már régóta él nemi életet,de most valami fura szagot mind érez szex közben odalent magán,szóval nem olyat mint eddig.
2010. jan. 9. 15:37
 3/9 anonim ***** válasza:
Análisan csináltátok?
2010. jan. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
néha szokták,de mostanába nem,és ezt csak néhány napja érzi
2010. jan. 9. 15:45
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem akkor volt lent fura szagom,mikor osszejöttünk a pasimmal és állandóan kívántam és emiatt állandóan nedves volt a bugyim.Gondolom nagy mennyiségű (bocs) puncinedv miatt van fura szaga.

Ja és ez komoly.

2010. jan. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem hinném,valami fertőzésre gyankoszom,még egyszer volt ilyen,és a nőgyőgyász is valami fertőzést talált nála,mondta a nevét csak nem emlékszem.Csak megkérdeztem,hátha volt valaki másnak is ilyen tapasztalata.
2010. jan. 9. 15:50
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát, ha megvan a szakszerű diagnózis, akkor mi a kérdés?
2010. jan. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szija...Nekem ugyan ez volt a bajom,hogy furi szag volt amikor sexeltem a párommal...Nem értettem mi ez és már nekem volt kellemetlen...És kiderült a végén,hogy egy kicsike rész a tamponbol bennem maradt és bármilyen furin is hangzik az bennem rohadt ugye és annak volt az a szaga...Én ezt magamba vettem észre felnyultam magamnak és éreztem...Próbáld meg te is mert ez lehet az oka ha nem találsz semmit akkor orvos...
2010. jan. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha jellegzetesen döglött hal-szaga van, akkor az trichomonas-fertőzés, és orvosi kezelést igényel. Más fura szagról sajnos nem tudok.
2010. jan. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!