Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valami fertőzést kaphattam el?

Valami fertőzést kaphattam el?

Figyelt kérdés

Voltam strandon tegnap előtt, másnapra pedig felfázás szerű tünetek alakultak ki nálam, azzal a különbséggel hogy a vizeletem nem tartalmat vércseppeket, valamint nem szúr, és nem érzem azt gyakran hogy pisilni kéne, csak hosszabb időközönként. De amikor pisilek, akkor viszont a végén elég kellemetlen érzés tör rám, (kb. mint felfázásnál) aztán lecsillapodik és minden rendben. Ez ma is tart, csak az érzés még erősebb lett, de nem érzem súlyosnak.


Nem tudom mi lehet a probléma, iszok bodzateát hogy jól átmossam a szervezetemet, rengeteg folyadékot iszok, és kortyolgatok, hüvelyi problémákra való gyógyteát is. Szerintetek mi lehet? Házilag mit érdemes csinálni?



2014. júl. 22. 15:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezeket, és kefírt enni és ülőfürdőt esetleg.

Termálvíz ha van a közelben ilyen gondokra, oda elmenni, másoktól távol a vízben, persze.

2014. júl. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!