Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyász megvizsgál úgy,...

A nőgyógyász megvizsgál úgy, hogy még valamennyire tart a menstruáció?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Holnapután (pénteken) megyek nőgyógyászhoz ugyanis úgy érzem, hogy "elkaptam" valamit, gondolok itt gombára, valamiféle bacira, stb. (Ég, fáj, viszket a hüvelybemenetnél, a csiklóm körül és érzékeny is mindenhol.) A problémám az, hogy hétfőn jött meg a menstruációm és péntekre kaptam időpontot. Szívesen áttetettem volna, de sajnos jövőhét pénteken már nem rendel a dokim, gondolom szabadságra megy. A kérdésem az lenne, hogy így egyáltalán meg fog vizsgálni? És, ha igen, akkor úgy, hogy még valamennyire (gondolom picit) meglesz, meg fogja tudni állapítani mi bajom van? Köszi a válaszokat!
2014. júl. 30. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Nem, ha van vér, akkor tönkreteszi a kenetvizsgálatot.
2014. júl. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ki beszél itt rákszűrésről? Nem arra megyek... Hanem, hogy megvizsgáljon, hogy mitől viszketek. Azzal tisztában vagyok, hogy menszi alatt nem vesz kenetet.
2014. júl. 30. 18:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Én sem rákszűrésről beszéltem, hanem a hüvelyfali kenetről, amiben kórokozót keres.
2014. júl. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, menstruálva nem vizsgál meg. Ez alól az a kivétel, ha épp a vérzés a panasz, de itt nem. Szóval mondd le, felesleges elmenned.
2014. júl. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Más orvoshoz is mehetsz, a te érdeked, hogy hamar kiderüljön a probléma és kezelve legyen. De elmehetsz az orvosodhoz is - lehet, hogy nem vizsgál meg és a tünetekből is tud diagnózist mondani és felírni valamit, illetve egy kollégájához is tud téged irányítani.
2014. aug. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!