Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudtok ajánlani olyan nőgyógyá...

Tudtok ajánlani olyan nőgyógyászt Budapesten, aki nő?

Figyelt kérdés
A 6. vagy 13. kerület környékén rendel doktornő? Mészáros Mártát ismeritek? Ő még mindig a Bajcsyn rendel? Tudtok árakat?

2014. júl. 30. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Az említett doktornőnél még nem voltam,de dr.Lengyel Máriát tudom ajánlani.

A Moszkva tér közelében:

[link] illetve a 13.kerületben:


[link]


Kedves,rendes doktornő és szakmailag is felkészült

2014. júl. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Vannak
2014. júl. 31. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy ajanlottad a doktornőt. Megnéztem a honlapot. Eddig még nem találtam ennyire kedvező árakat. Azt nem tudod véletlenül, hogy tud-e beutalót adni ingyenes vérvételre?
2014. júl. 31. 06:19
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Lengyel Máriát én is ajánlom.


vagy:

Honvéd kórházba bemehetsz, ha 13. kerületi lakos vagy, ott több nagyon jó női nőgyógyász van. (pl dr Túri Zsuzsanna, dr Aszódi Melinda)

2014. júl. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze,az István kórházban dologzik,oda ad beutalót,ott ingyenen vesznek vért
2014. júl. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Már kértem is időpontot (L.M.-hoz). Nagyon kedves volt a telefonban.
2014. júl. 31. 13:55
 7/8 anonim ***** válasza:

:)

Remélem nem fogsz benne csalódni.

Nagyon normális orvosnak ismertem meg,én először az István kórház ügyeletén találkoztam vele,ésa azóta vagyok visszajáró hozzá a Horváth utcai rendelésre.

Nem pénzéhes,mobilján bármikor elérhető,a rendelő jól felszerelt.Majd írj,hogy mi volt:)

2014. júl. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor nagy sokára leírom a tapasztalatomat: Nagyon kedves volt a doktornő. A rendelője jól felszerelt. Nem bántam meg, hogy végül mellette döntöttem. Nagyon köszönöm, hogy őt ajánlottátok.
2014. szept. 26. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!