Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Táboridőszak és a menstruáció....

Táboridőszak és a menstruáció. Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Augusztus 1-jén (holnap) indulok egy táborba, ami több mint egy hétig tart. A naptáram szerint a menstruációmnak pont abban az időszakban (aug. 4-től) kellett volna jönnie, de ma jött meg. Ebben a táborban többféle program lesz, köztük úszás is. Nekem olyan 3-4 napig szokott tartani a havim, és így elvileg pont elkerülöm azt a napot, mikor úszni megyünk. Hallottam, hogy stressz, vagy izgalom befolyásolja a menstruációt. A kérdésem az lenne, hogy mivel most menstruálok, (és vége lenne, még az úszás előtti napon) előfordulhat, hogyha valami miatt nagyon izgulnék/ideges lennék akkor megint megjönne, mikor épp úsznék? 13 éves lány vagyok, és több mint 2 éve menstruálok. A válaszokat előre is köszönöm!

2014. júl. 31. 08:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezen ne aggódj.
2014. júl. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
úszástól nem jön meg a havi, nyugi. nem kell stresszelni. max nem úszol, biztos megértőek a táborvezetők.
2014. júl. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De nem szeretném kihagyni :/
2014. júl. 31. 10:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj ezen, egyszerűen ha még akkor is meg lenne, akkor használj mini tampont és semmi gond nem lesz. Azzal lehet úszni is.
2014. júl. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2014. júl. 31. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!