Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális peteéréskor a vérzés?

Ez normális peteéréskor a vérzés?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek több mint egy éve. Ha jól emlékszem még csak egyszer fordult elő hogy peteérés körnékén véreztem kicsit. De most peteérés előtt egy nappal barna folyás peteéréskor már vérzés és ma is vérzés jelentkezett. Olyan mint a menstruáció előjelei pedig még az odébb van. Nagyon félek hogy valami gond lehet, pedig mostanában nincs is sűrűn együtt lét a barátommal és minig védekezünk valamikor még óvszerrel is és sose engedi belém. Lehetséges hogy túl gyenge hormontartalmú a gyógyszerem (Velgynt szedek) vagy felborult a hormonrendszerem, de terhesség szerintem kizáró ok. (remélem!)

2014. aug. 1. 10:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Aki fogamzásgátlót szed, annak nincs peteérése, ha van az már baj, akkor nem jó a gyógyszer.
2014. aug. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én is Velgyn-t szedek, bár én eddig meg voltam vele elégedve(5. levélnél járok) egyre több bakiját olvasom itt a neten. kezd megijeszteni...
2014. aug. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!