Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Holnap megyek nődokihoz. Ha...

Holnap megyek nődokihoz. Ha ma este együtt leszünk a párommal, akkor a holnapi vizsgálatkor a doki valamiből tudni fogja hogy én előző este szexuális életet éltem?! Nem gáz úgy vizsgálatra menni? Inkább bírjuk ki a mai estét szex nélkül, nem?

Figyelt kérdés
2010. jan. 11. 17:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
előtte nem szabad szexelni,ezt nem tudtad??? Úgyhogy bírjátok szépen csak ki.
2010. jan. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
Ha rákszűrést is csinál (vagy vesz le hüvelykenetet), akkor inkább már ne legyetek együtt (max. óvszerrel).
2010. jan. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
hát szerintem birjátok ki!
2010. jan. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%
Ti most szórakoztok? Soha a büdös életben egyetlen nőgyógyász nem mondta, hogy vizsgálat előtt nem szabad szexelni. Külön szólt, amikor nem szabad, de ilyen agyrémet én még sosem hallottam.
2010. jan. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
Lehet előtte együtt lenni, semmi gond nincs belőle, de a doki látja, hogy szexeltél, ha neked ez kínos, inkább bírjátok ki:)
2010. jan. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
Nőgyógyászhoz tisztán illik menni. Nem tudom, belőled meddig szokott csorogni a sperma, belőlem van, hogy több mint egy napig. Ha vizsgálat előtt mindenképpen együtt akartok lenni, akkor a férjed használjon gumit.
2010. jan. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Külön azért nem figyelmeztetnek erre a nőgyógyászok, mert ha gond van, akkor megvizsgál mindenképpen (ilyenkor pl. a menzesz sem akadály). Azonban rákszűréshez akkor kap pontos, értékelhető eredményt, ha előtte nap nem volt szex. Eszerint cselekedj:)
2010. jan. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
szerintem is hülyeség h nem lehet elötte sexelni :) de ha rákszürés van akkor télleg legyen tabu ma este!!
2010. jan. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
nem figyelmeztetnek,mert illene tudni,hogy egyes vizsgálatoknál igenis tilos előtte szexelni,mert nem tud rendesen próbát venni,meg nem lesz megfelelő az eredmény,nemcsak itt kommnentálni össze-vissza (egyik ismerősőmnek még azt is kérte hogy előtte ne mossa meg,hogy úgy vegyen mintát,nemhogy még szexeljen is előtte...)
2010. jan. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
72%
Ja,szerintem szexelj,aztán elmész a dokihoz és majd kiderül,hogy új időpontra kell várnod vagy sem.
2010. jan. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!