Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » S. O. S . Valaki megmondana...

S. O. S . Valaki megmondana ezt a problemat?

Figyelt kérdés
12 napja kesik a menstruaciom viszont pecsetelo barnazast eszlelek mikor megyek a wc-re! Minek a jele? Tesztet csinaltam most egy par napja es negativ volt ! Terhes lehetek ? nagyon sok mindent olvastam ezekrol a problemakrol ! koszonom valaszaitokat

2014. aug. 1. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Akár lehet terhesség is, vagy esetleg terhes voltál, de nem maradt meg, vagy most ez a hónap kimarad és csak pecsételő vérzésed lesz, vagy valami fertőzés miatt is lehet, vagy még sok minden más, szerintem várd meg a következő hónapot és ha akkor is ilyen menj orvoshoz.
2014. aug. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem voltam terhes viszont ugy dontottem hogy szerdaig ha nem leszek beteg akkor elmegyek orvoshoz . .. picit faj a melem es mindig menszesz elott faj es azert varok addig ! aztan meglatom mi lesz
2014. aug. 1. 19:52
 3/5 A kérdező kommentje:
mar a juliusi honap maradt ki :) 16-an kellett volna legyek beteg max 20 -ig !
2014. aug. 1. 19:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor meg lehet, hogy augusztus 16-án fog megjönni, és akkor úgy marad ki egy hónap,de nyugodtan menj orvoshoz, remélem semmi komoly bajod, csak egy kis hormonzavar! Első voltam :)
2014. aug. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hat max csutortokig varom mert addig ki lepek az idobol ahhoz kepest hogy regebb kesett es azon datum szerint majdnem ugyanigy volt ! ha nem leszek akkor megyek :)
2014. aug. 1. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!