Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy érhetném el, hogy 1-2...

Hogy érhetném el, hogy 1-2 nappal hamarabb fejeződjön be a menstruációm?

Figyelt kérdés

Ma jött meg, de negyedikén nyaralni megyek

Általában 5-6 napig tart, valahogy fel tudom gyorsítani, hogy lehetőleg ötödikére már ne nagyon legyen meg? Tamponozni nem akarok

Valami bevált tipp? Még nem állt be

Előre is köszönöm, nagyon fontos

13/L



2014. aug. 1. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincsen olyan, csak hormonnal lehet az meg egészségtelen, 13 évesen meg aztán pláne, használj tampont.
2014. aug. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hallottam hogy a meleg víz segít, mármint meleg vízben kell ülni és akkor gyorsítja

Ez tényleg beválik?

Tampint nem használhatók, az nem opció :(

2014. aug. 1. 20:19
 3/6 anonim válasza:

a meleg vizet nem javaslom, mert nekem mindig rettenetesen erős utàna a vérzésem és nagyon görcsöl.

ami nekem mindig bejött: igyàl meg napi 2-3x egy citrom kifacsart levét. én kis vizzel szoktam higítani.méhösszehúzó hatàsa van. :)

ha nagyon nincs gusztusod hozzà akkor a nagyon nagy mennyiségű c-vitamin segíthet még. :)

2014. aug. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Attól hamarabb elmúlik?

2014. aug. 1. 21:38
 5/6 Timi-Foci válasza:
Szia! Ahogy megjott,aznap menj el sportolni,minden nap elmesz futni egy legalabb 15-20 percet es ettol begyorsul minden,,,En 2 eve folyamatosan sportolok es azota,nem faj amikor megvan+4 napig tart :)))
2014. aug. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Régi kérdés, de hátha.

Én is a mozgást akarom javasolni. Ha tornázok, nagyon intenzív a vérzés, és hamarabb kiürül, aminek ki kell, szóval rövidebb ideig tart :)

2020. febr. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!