Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tavaly augusztustól idén...

Tavaly augusztustól idén februárig volt menstruáció elmaradásom. Majd március, április és májusban is megjött, de mind3 hónapban csak pár óráig tartott. Azóta nincs semmi. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

2014. aug. 3. 00:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Eddig miért nem jutott eszedbe,hogy elmenj nőgyógyászhoz?Nem gondolod,hogy mi itt nem tudhatjuk a biztos választ egy valószínűleg súlyos problémára?

Lehet hormonzavar,vagy akár egy ciszta,vagy fertőzés,vagy istentudja!Nem csak magadért vállalsz felelősséget,hanem azokért is,akikkel együtt vagy.Így áruld el nekem kérlek,hogy mi van,ha esetleg fertőzésed van?Az nem hiszem,hogy a férfiaknak kellemes élmény lehet.

Ettől függetlenül lehet saját magad számára is bazinagy káros probléma...

...úgyhogy ennek nőgyógyászat a vége!

2014. aug. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Még sosem voltam nőgyógyásznál, de fontolgatom én nem hiszem, hogy fertőzésem lenne.

Mivel eddig 2 pasival voltam összesen és tavaly semmilyen szexuális kapcsolatot nem létesítettem.

2014. aug. 3. 00:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!