Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van itt olyan lány, akit...

Van itt olyan lány, akit kiskorában vagy tinikorában molesztált az anyja vagy egy nála idősebb lány?

Figyelt kérdés
Okozott-e ez a későbbiekben lelki, szexuális problémákat?

2014. aug. 4. 09:49
 1/1 anonim ***** válasza:

14 voltam akkor kezdtem magam 'nagylánynak' érezni. Egyik osztálytársammal és az ő 19 éves nővérével és annak a társaságával jártunk mindenhova. Tiszta sztárnak éreztem magam irigykedett rám mindenki, hogy milyen idősekkel lógok stb. Aztán az egyik buliba mivel mi nem szoktunk az alkoholhoz elég gyorsan berúgtunk a többi lány persze nem és mondtam, hogy rosszul vagyok és bementem az egyik üres szobába aludni. Hamar elaludtam és arra ébredtem, hogy az idősebb lány fekszik mellettem és simogatja a combom. Felriadtam totál megijedtem, mondta hogy nyugi,csak kíváncsi hogy jól vagyok-e.Mikor következőleg már a mellemet nyalogatta meg nagyon erősen dörzsölte a csiklómat hangosan rákiabáltam és kirohantam a lakásból. Becsöngettem a szomszéd nénihez, hogy hívja nekem aput. Utána soha nem jártam abba a társaságba azóta meg hallok ezt/azt a csajról hát érdekes.. Nekem nem volt semmi probléma de undorodok a lányokkal való szexuális eggyüttlét gondolatától is

22/L

2014. szept. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!