Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért vérezhettem este szeretk...

Miért vérezhettem este szeretkezés közben?

Figyelt kérdés
Már vagy 10 éve nem vagyok szűz, jól fel voltam izgulva, szóval nem voltam száraz, nem éreztem fájdalmat. Kb 1 hét múlva kellene megjönnie.Amikor kihúzta piros volt a pénisze és persze a hüvelynél is(utána megnéztem és bent is).Utána elmentem WC-re megtöröltem még a papír mindig piros volt,de utána már nem csöpögött semmi.Most reggelre sem jött több.Olyan volt mint a menszi elején, pirosas, talán egy kicsit barnás is,de inkább halvány piros.Újjal nem nyúlt be, szóval nem karcolhatott fel,de azt amúgy is éreztem volna.
2010. jan. 12. 06:30
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
nekem is hasonló volt, csak nekem szeretkezés után reggelre lett olyan a bugyim, és a menszim még 1 hét, ez meg egy hete volt
2010. jan. 12. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Nekem akkor ilyen ha vadak voltunk :-) Bár hülye vagyok mert mindig én kérem "méééég, erősebben" :-)
2010. jan. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
Nekem tabletta szedés mellett rendszeres volt ez a dolog, a nőgyógyászok, mert többhöz is elmentem emiatt, azt mondták, semmi bajom, egészséges vagyok! De majdnem minden szex vérzéssel végződött!! Abbahagytam a tablettát és azóta semmi bajom.
2010. jan. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mi nem védekezünk, szóval a tabi is kizárva.
2010. jan. 12. 08:24
 5/5 anonim ***** válasza:
45%
Hát a doki azt szokta mondani, hogy túl vékony a nyálkahártya. De ezt sose értettem.
2010. jan. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!