Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kevés, száraz és barna a...

Kevés, száraz és barna a menstruációm. A kérdés hogy ez most az e?

Figyelt kérdés
2.napja kevés,száraz és barna a mensim. Első nap kimentem a vécére pisilni, és amikor kitöröltem, láttam, hogy vérzek. Betettem egy betétet, később megnéztem és barna lett. Megint pisiltem, és megint véres lett a papír. Behívtam anyát és mondta, hogy megjött. De akkor a betétemen barna folt volt. Este betettem egy betétet és reggelre megint barna lett..egyáltalán nem piros. Ma reggel is mentem wc-re de amikor kitöröltem akkor már az is barna volt! Szóval most összevagyok zavarodva!!!
2014. aug. 8. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez normális,lassan folyik le és mire leér bebarnul(megalvad).Ha ez az első akkor végképp nem kell aggódnod,nálam is ilyen volt a legelső :)
2014. aug. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Száraz? :-D

Olyan nincs.

Persze, hogy barna, mert gyenge a vérzés, és oxidálódik.

Volt már sebed? Mikor bevarasodott, piros volt? Ugye, hogy nem. A vér alvad.

2014. aug. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2014. aug. 8. 14:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Normális ez teljesen, nagyon gyenge a mensid most, majd a következő bővebb lesz.
2014. aug. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!