Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi hajlamosít nőknél a ciszták...

Mi hajlamosít nőknél a ciszták kialakulására (mell, petefészek, kismedence, máj, pajzsmirigy)? Mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 13. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom, szerintem ezt orvostól kell megkérdezni. De szerintem az öröklés is beleszól, nekem a nagymamamám veséje van tele cisztával, anyunak meg a mellében és a fejében is találtak. És hát nekem is van a petefészkeimben és a pajzsmirigyemben is..
2010. jan. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Elsősorban öröklött tényező.De stressz, dohányzás és mérgek felhalmozódása a szervezetben is okozhatja. Egy kis méregtelenítés, zsurlófű teával, cickafark teával nem ártana.
2010. jan. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem dohányzom, csak kicsit stresszes vagyok.

Néhány hónapja csináltam béltisztítást béltükrözés miatt, valamint gyomortükrözésen is voltam.

Mivel lehet hétköznaponként méregtelenítést végezni?

2010. jan. 13. 11:25
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem is van minden, én is stresszes vagyok, meg örökletes nálunk, csak a többiek férfiak kaiknek ilyen gondjuk van

palyzsmirigy

nekem a pco jutott

kiskoromban gyakran elájultam, meg szorongásaim fóbiám is voltak, vannak, utazűskor pedig nagyon rosszúl vagyok, hányinger...

csak gyógyszerrel rendszeres a vérzésem, előtte sose volt az

nem dohányzom

amúgy fiatal vagyok, még nem szültem és vékony is vagyok,

2012. szept. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!