Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 7. osztályban milyen vizsgálat...

7. osztályban milyen vizsgálatokat végez el az orvos vagy akár a védőnő a lányoknál?

Figyelt kérdés
mennyire kell levetkőzni? hányan vagyunk bent egyszerre? miket néz meg? van ahhoz jogom, hogy ha a nemi szervemnél akar nézelődni akkor azt ne engedjem? ha igen, hogy mondjam meg neki?

2014. aug. 11. 20:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

ott nem fog nézelődni, a melltartót kell addig kikapcsolni amíg lehajolj gerincvizsgálatra. csak a cipőt kell levenni meg fölül melltartóra vetkőzni

megnézi a látásod, hallásod, torkod, gerinced, fel kell feküdni az ágyra megtapogatja a hasad, milyen magas, hány kg vagy, vérnyomás kb ennyi

3an mentek be de amikor ki kell kapcsolni a melltartót akkor csak te leszel bent

2014. aug. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
Ne aggódj nem fog a nemi szervednél vizsgálódni. Megnézi a vérnyomásod, a magasságod, a látásod, meghallgatja a szívverésed, szóval csak az alapok. A felsődet kell egyedül levenni, és egyedül vagy bent. Legalábbis anno nekem így volt.
2014. aug. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

1. és hogy ha még topot hordok akkor azt le kell venni??

2. remélem úgy lesz

köszönöm a válaszokat!

2014. aug. 11. 21:02
 4/17 A kérdező kommentje:
amúgy, én ezektől félek, mert esetleg ha nem egyedül lennék bent és úgy venném le a toppot akkor nekem az nem lenne kellemes, mert az egyik mellem kisebb mint a másik? ez baj?? nem nagyon, de azért meztelenül elég jól kirajzolódik :( még néha pólóban is egy nagyon picit
2014. aug. 11. 21:05
 5/17 anonim ***** válasza:

Topot mindenképpen le kell venni, mert túl sokat takar, normál melltartó maradhat.


Nemi szerv vizsgálatot bármikor visszautasíthatsz, de azt nem szokták nézegetni.

2014. aug. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
és azt mondhatom, hogy én nem veszem le?
2014. aug. 11. 22:51
 7/17 A kérdező kommentje:
nekem 9 cm-t takar hátul, én vagy nem veszem le és megnézi úgy vagy sehogysem :/ így járt
2014. aug. 11. 22:52
 8/17 anonim ***** válasza:
5%
Te jartal úgy, ha bármilyen bajod van, nem veszi észre....topban nem lehet szívet hallgatni, sem gerincet nézni. A melle senkinek sem egyforma, emiatt ne aggódj.
2014. aug. 12. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Vegyél egy melltartót, és akkor azt simán magadon tarthatod, ha akarod.

Jogod van megtagadni, ha nemi szerveidet szeretnék megvizsgélni, csak arra figyelj, hogy NE az EGÉSZ vizsgálatot tagadd meg, hanem CSAK azt a mi a nunidra, vagy cicidre vonatkozna. Ragaszkodj ahhoz hogy a többi vizsgálatot kéred!

2014. aug. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Tudtommal ezek kötelező szűrővizsgálatok, amiket nem lehet megtagadni ugyan ugy, mint a munkaalkalmassagit sem. De ha van valakinek erről jogi infoja belinkelheti. Nemi szervet mar nem szokott nézni a suliorvos Ennyi idősen, értelme sem lenne sok a lányoknal. Súly, vérnyomás, meghallgatás, has lesz. Nekunk anno derekug kellett levetkőzni, nadrág is maradhatott, csak a zoknit kellett meg levenni a lúdtalp miatt. Egy ember volt benn a vizsgálaton mindig, meg az asszisztens, aki gépelt. Nem látok ebben semmi kivetnivalót. Melltartóban valamiért nem tudnak rendesen vizsgálni, velem az ortopéd orvos mindig levetette. (no volt) Mobdjuk nekem gond volt a gerincemmel, most a reuman is le szoktak vetetni a felsőt. Szerintem ezen ne parazz, inkabb ez, mint a nőgyógyász:)
2014. aug. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!