Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Az normális hogy...

Lányok! Az normális hogy amikor megjön, akkor elsö nap kevés a vér, második nap sok, harmadik nap kevés és negyedik nap is kevés a vér, és nem is vér színe van hanem egy kicsit barnás, és vérdarabok vannak benne. Ez normális?

Figyelt kérdés
2014. aug. 15. 15:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Kb. az enyém is így műkszik, kivéve a vérdarabokat. De szerintem normális. Örülj, hogy nem tart egy hétig. :)
2014. aug. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Teljesen.
2014. aug. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm a válaszokat, de azt is mondták már hogy lehet ez valami betegség, mert igazából nem is vér, hanem folyás csak van benne egy kis vér. Szerintetek igazuk van azoknak?
2014. aug. 15. 16:03
 4/21 anonim ***** válasza:
56%
teljesen normális, a vérdarabok miatt se aggódj azis teljesen normális talán az elhalt petesejt, de ebben nem vagyok 100%ig biztos
2014. aug. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
És vérbarabkával... és barnás színnel...
2014. aug. 15. 16:08
 6/21 A kérdező kommentje:
Na és arról nem is beszélve, hogy amig tart, addig fáj a fejem, és hányingerem van. És ezért szokták mondani hogy betegség.
2014. aug. 15. 16:11
 7/21 anonim ***** válasza:
41%

NEM BETEGSÉG.

Az, hogy rosszul vagy mellette, kellemetlen, de nem betegség. Mindenki másként viseli. Van, akinek görcsei és hasmenése van ilyenkor, van aki szédül és hányingerrel küzd. Ezt osztották le neked.

Ha barnás, akkor gyengébb a vérzésed, és mire a szemed elé kerül, addigra oxidálódik. Ha verted már le életedben pl. a térded és bevarasodott, akkor ha visszagondolsz, a var is barna volt. Na bumm.

A menstruáció pedig a meg nem termékenyült petesejt és a befogadására felkészült megvastagodott méhnyálkahártya kilökődése, ami vérzéssel jár. Innen a darabok.

Csak biológián kellett volna jobban odafigyelni, és akkor most nem zizegne a zabszem a hátsódban feleslegesen hülyeség miatt.

2014. aug. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Szia! Nem kioktatást kértem! Csak annyit hogy normális e! Szóval a Te válaszod nekem egy kicsit sem volt hasznos! Bocs!
2014. aug. 15. 19:19
 9/21 anonim ***** válasza:
21%

SZÍVESEN.

Örülök, hogy segíthettem, és megvilágíthattam eddig feltáratlan, sötét területeket a kicsi fejedben.

És megértem az arroganciádat, biztos neked is fájó szembesülni a tudatlanságoddal.

2014. aug. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
ÉN NEM VAGYOK ARROGÁNS! Szóval bocs, de számomra ez a válaszod sem fontos! Tehát nem segítettél semmit! (Mint az elözö válaszodban sem)
2014. aug. 16. 10:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!